🚨 اخبار ارز دیجیتال

Google Cloud اکنون یک اعتبارسنجی در شبکه Polygon است

به گفته Polygon، «همان زیرساختی که برای تأمین انرژی YouTube و Gmail استفاده می‌شود» به تضمین امنیت شبکه کمک می‌کند.

Polygon Labs در ۲۹ سپتامبر اعلام کرد که Google Cloud به عنوان اعتبارسنجی به شبکه Polygon PoS ملحق شده است.

Google Cloud به بیش از ۱۰۰ اعتباردهنده دیگر می پیوندد که تراکنش ها را در شبکه L2 Ethereum تأیید می کنند.

طبق پست Polygon Labs در پلتفرم X که شراکت را اعلام می کند:

همان زیرساختی که برای تامین انرژی یوتیوب و جی‌میل استفاده می‌شود، اکنون به ایمن سازی اتریوم سریع و کم‌هزینه برای تمام پروتکل‌های Polygon کمک می‌کند.

اعتبار سنجی ها در شبکه Polygon امنیت شبکه را با عملیات گره ها، قرار دادن MATIC و مشارکت در مکانیسم اجماع اثبات سهام تضمین می کنند.

حساب Google Cloud Singapore X است و تأیید می کند که Google Cloud “در حال حاضر به عنوان یک اعتبارسنجی برای شبکه Polygon PoS عمل می کند” و “به امنیت جمعی، حاکمیت و تمرکززدایی شبکه همراه با بیش از ۱۰۰ تایید کننده دیگر کمک می کند.” ” او اضافه کرد.

منبع تصویر: چنگ زدن چند ضلعی

همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش کرده است، Google Cloud به Deutsche Telekom آلمان، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مخابراتی اروپا، و شبکه Polygon می‌پیوندد، اگرچه بسیاری از اعتباردهندگان آن ناشناس هستند.

Google Cloud رابطه خود با Polygon Labs را به عنوان یک “همکاری استراتژیک مداوم” توصیف می کند. در کنار اعلامیه برای پیوستن به شبکه به عنوان اعتباربخش، Google Cloud APAC همچنین یک ویدیوی یوتیوب با عنوان “Polygon Labs آینده Web3 را برای همه حل می کند” منتشر کرد.

Polygon Labs اخیراً طرح “Polygon 2.0” را برای به روز رسانی شبکه Polygon راه اندازی کرده است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، فاز فعلی، “فاز ۰” شامل سه پیشنهاد بهبود چند ضلعی (PIPs)، PIP 17-19 است.

PIP 17 شامل انتقال از MATIC به POL توکن جدید است، در حالی که آدرس PIP 18 و ۱۹ کارهای پشتیبانی مانند توضیحات فنی POL و به روز رسانی توکن گاز را شامل می شود. به گفته Polygon، انتظار می رود این تغییرات در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

مربوط: Google Cloud 11 بلاک چین را به انبار داده BigQuery اضافه می کند


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا