اخبار ارز دیجیتال

بهینه سازی Polygon zkEVM Scaling Performance Google Cloud


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Polygon Labs و Google Cloud بر سر یک توافق چند ساله برای تسریع توسعه و پذیرش زیرساخت پروتکل مقیاس‌پذیری اتریوم و ابزارهای توسعه‌دهنده شریک هستند.

Polygon Labs و Google Cloud یک همکاری چند ساله را در Consensus 2023 اعلام کردند. این کار ارائه دهندگان خدمات رایانش ابری را تشویق می کند تا ابزارها و زیرساخت ها را برای پروتکل مقیاس پذیری اتریوم (ETH) توسعه دهند.

پروتکل‌های اصلی Polygon، مانند Polygon PoS (اثبات سهام)، Polygon zkEVM، و Polygon Supernets، قرار است از چارچوب Google Cloud و ابزارهای توسعه‌دهنده بهره ببرند. هدف این مشارکت ساده‌سازی یکپارچه‌سازی برای توسعه‌دهندگان برای ساخت، راه‌اندازی و رشد محصولات Web3 و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در Polygon است.

انتظار می رود مشارکت Google Cloud با اکوسیستم توسعه دانش صفر Polygon را تسهیل کند. اثبات‌های دانش صفر Polygon zkEVM (zk-proofs) در Google Cloud آزمایش شده‌اند و طبق گزارش‌ها، تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری نسبت به زیرساخت‌های موجود انجام می‌دهند.

Polygon zkEVM Beta، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری ماشین مجازی اتریوم (EVM)، در مارس ۲۰۲۳ در شبکه اصلی راه‌اندازی شد تا به کاهش هزینه‌های تراکنش و افزایش توان عملیاتی برای استقرار قراردادهای هوشمند کمک کند.

موارد مرتبط: Polygon’s “Holy Grail” Ethereum Scaling zkEVM Beta Mainnet

موتور گره بلاک چین Google Cloud توسط اکوسیستم Polygon برای کمک به فرآیند وقت گیر و هزینه سربار هزینۀ دستیابی، نگهداری و راه اندازی گره های اختصاصی بلاک چین استفاده می شود. این ادغام خاص نیاز توسعه دهندگان Polygon را برای پیکربندی و اجرای گره های PoS Pos از بین می برد.

رایان وایات، رئیس آزمایشگاه Polygon، مزایای بسیاری را که اکوسیستم پروتکل از طریق مشارکت در زمان گسترش همکاری دریافت خواهد کرد، برجسته کرد.

“اعلام امروز در Google Cloud با هدف افزایش توان تراکنش برای فعال کردن موارد استفاده در بازی، مدیریت زنجیره تامین و DeFi است.”

میتش آگاروال از Google Cloud، مدیر APAC Google Cloud و مسئول توسعه بازار برای Web3، گفت که خدمات Google Cloud در دسترس بودن داده ها، انعطاف پذیری و عملکرد پروتکل های مقیاس بندی مانند zk-proofs را بهبود می بخشد.

این مشارکت همچنین به توسعه دهندگان اکوسیستم Polygon و شرکت های سازنده محصولات Web3 و DApps کمک مالی خواهد کرد. برخی از استارت‌آپ‌های اولیه که توسط Polygon Ventures پشتیبانی می‌شوند نیز می‌توانند مزایای ویژه Web3 را از برنامه ابری Google for Startups دریافت کنند.

برنامه شتاب دهنده راه اندازی Google Cloud در حال حاضر از ۱۱ شرکت پیشرو در حوزه بلاک چین پشتیبانی می کند. در همین حال، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen نیز اعلام کرد که خدمات داده آن برای پروژه های برنامه راه اندازی Web3 Google Cloud در دسترس خواهد بود.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا