🚨 اخبار ارز دیجیتال

Google Cloud با راه اندازی Web3 شریک می شود تا DeFi را به جریان اصلی تبدیل کند

Google Cloud به کوین تلگراف گفت که این همکاری با توجه به علاقه روزافزون مشتریانی که بار کاری بلاک چین را در Google Cloud در نظر می گیرند، ایجاد شده است.

Google Cloud با استارتاپ Web3 برای توسعه ابزارهای توسعه‌دهنده کاربر محور برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) همکاری کرده است تا مانع ورود به دنیای غیرمتمرکز شود.

Orderly Network، ارائه‌دهنده زیرساخت DeFi با Google Cloud همکاری کرده است تا یک جزء خارج از زنجیره زیرساخت DeFi خود را توسعه دهد که بر روی رسیدگی به چالش‌های خود مدیریتی و شفافیت متمرکز است. Orderly یک ارائه دهنده زیرساخت DeFi خواهد بود که در Google Cloud Marketplace در دسترس است.

Google Cloud به کوین تلگراف گفت که این مشارکت در سایه علاقه رو به رشد مشتریانی که بار کاری بلاک چین را در Google Cloud در نظر می گیرند، شکل گرفته است.

ریشی رامچاندانی، رئیس APAC Web3 GTM در Google Cloud Asia Pacific، به کوین تلگراف گفت که افزایش تقاضا نیاز به مجموعه محصولات سفارشی Web3 را برجسته می کند. او اضافه کرد:

کار با Orderly Network برای ایجاد یک زیرساخت قوی، شکاف‌های پذیرش و رشد DeFi را از طریق توسعه ابزارهای توسعه‌دهنده سازمانی ایمن و کاربر محور و مقیاس‌پذیری در فضایی که به طور مداوم در حال تکامل است برطرف می‌کند.

از آنجایی که فناوری بلاک چین در انقلاب فین‌تک مرکزی می‌شود، بسیاری از صنعت مالی در حال بررسی فناوری غیرمتمرکز هستند، از جمله JPMorgan که به طور فعال انواع راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین، از جمله راه‌حل‌های DeFi را آزمایش می‌کند. سیستم بانکداری سنتی خیلی زود به فناوری بلاک چین علاقه نشان داد، با یک گزارش در سال ۲۰۲۱ که نشان می‌دهد ۵۵ درصد از ۱۰۰ بانک برتر تا حدودی در معرض فناوری غیرمتمرکز قرار دارند.

Orderly می خواهد بار DeFi را بین اجزای زنجیره ای و خارج از زنجیره توزیع کند تا از تعادل بین سرعت و عدم تمرکز کافی اطمینان حاصل کند. این شرکت استدلال کرد که این توزیع، عملیات را بدون از بین بردن مزایای ذاتی یک سیستم توزیع شده ساده می کند. این اجزای خارج از زنجیره تضمین می‌کنند که تعاملات حیاتی روی زنجیره انجام می‌شوند، در حالی که تعاملاتی که می‌توانند به طور موثر خارج از زنجیره انجام شوند، به دور از زنجیره بلوکی اصلی مدیریت می‌شوند.

Cointelegraph با Arjun Arora، مدیر ارشد اجرایی Orderly Network تماس گرفت تا بفهمد چگونه کار با Google می تواند به جریان اصلی DeFi کمک کند. آرورا به کوین‌تلگراف گفت که برای دستیابی به پذیرش جریان اصلی، فناوری بلاک چین باید از راه‌حل‌های فعلی بهتر عمل کند و Orderly می‌تواند از صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و صرافی‌های متمرکز (CEX) پشتیبانی کند. .

کار با Google تضمین می‌کند که موتور منطبق ما با سیستم‌های متمرکز موجود در امور مالی سنتی رقابت می‌کند، در حالی که بقیه زیرساخت‌ها و شبکه نقدینگی ما در امور مالی غیرمتمرکز باقی می‌مانند. همه مزایای خود ذخیره‌سازی و شفافیتی را که مشاهده می‌کنید حفظ می‌کند.»

بزرگترین چالش های DeFi از موانع ورود و مسائل امنیتی ناشی می شود که سال ها اکوسیستم را درگیر کرده است. از آنجایی که شرکت هایی مانند Google Cloud با Orderly به عنوان یک شریک کلیدی وارد بازار زیرساخت های DeFi می شوند، هدف این مشارکت ایجاد یک محیط امن و ابزار برای حل این مشکلات است.

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا