اخبار ارز دیجیتال

Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با 11 شرکت بلاک چین گسترش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حال حاضر 11 شرکت بلاک چین همراه با گوگل در برنامه راه اندازی Google Web3 برای کمک به سرعت بخشیدن به استارت آپ ها شرکت می کنند.

شرکت فناوری آلفابت برنامه ابری Google for Startups خود را گسترش داده است.

از 25 آوریل، این برنامه شامل شرکت های Web3 مانند Alchemy، Aptos، Base، Celo، Flow، Hedera، Nansen، Near، Polygon، Solana، و thirdweb می شود. در همان روز، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen اعلام کرد که با Google Cloud همکاری می کند تا به استارتاپ ها داده های بلاک چین را در زمان واقعی ارائه دهد. پایگاه داده آن در حال حاضر شامل بیش از 250 میلیون برچسب کیف پول است.

Google Cloud در حال حاضر دو مجموعه محصول برای استارت‌آپ‌های Web3 دارد که با توجه به جذب سرمایه توسط شرکت تفاوت دارد. شرکت‌های Pre-seed می‌توانند تا 2000 دلار اعتبار Google Cloud با اعتبار دو سال دریافت کنند که به آنها امکان دسترسی به رویدادهایی مانند هفته بلاک چین پاریس، اجماع و TOKEN2049 سنگاپور را می‌دهد، جایی که Google در آن شرکت می‌کند.

استارت‌آپ‌های Seeded 200000 دلار برای استفاده از Google Cloud و Firebase طی دو سال، 12000 دلار اعتبار پشتیبانی پیشرفته Google Cloud و 12 ماه Google Workspace Business Plus رایگان دریافت می‌کنند. علاوه بر این، پروژه های Web3، از جمله Aptos، Celo، Flow، HBAR Foundation، Near، و Solana Foundation، کمک های مالی تا سقف 1 میلیون دلار را به صورت فیات یا توکن به این شرکت ها ارائه خواهند کرد.

شرکت‌های Seeded همچنین می‌توانند تا 3 میلیون دلار بودجه از Polygon Ventures جمع‌آوری کنند. در همین حال، Base Ecosystem Fund بررسی‌های اولویت‌دار را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد و Coinbase Ventures نیز آنها را به تیم فهرست‌بندی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر معرفی می‌کند. امتیازات دیگر شامل اعتبار تا سقف 10000 دلار کیمیاگری با پشتیبانی VIP و استقرار قرارداد بدون گاز با سومین وب است.

الکس سوانویک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Nansen، اظهار داشت که به لطف همکاری با Google Cloud، «ما می‌توانیم اطلاعات بی‌درنگ برای یکسان کردن زمین بازی برای ارزهای دیجیتال فراهم کنیم.»

مجله: دیوانگی رمزنگاری هنگ کنگ، 550 درصد افزایش توکن‌های DeFi، NBA China NFTنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا