🚨 اخبار ارز دیجیتال

Google Cloud با مشارکت ولتاژ، جاه‌طلبی‌های لایتنینگ بیت‌کوین را ارتقا می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هنگامی که اپل در را به روی پرتاب بیت کوین می بندد، رعد و برق به Google Cloud برخورد می کند – چرا همکاری اخیر می تواند فعالیت شبکه لایتنینگ بیت کوین را افزایش دهد.

Google Cloud آخرین شرکتی است که به لایتنینگ بیت کوین (BTC) علاقه نشان داده است. سرویس‌های ابری و داده‌ای ۲۲۵ میلیارد دلاری اخیراً با Voltage، یک ارائه‌دهنده زیرساخت متخصص در شبکه لایتنینگ بیت‌کوین، شریک شدند.

این همکاری به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان رایانش ابری در جهان امکان می دهد تا خدمات مبتنی بر بیت کوین را در سطح جهانی و در عین حال به ولتاژ کمک کند تا تجارت خود را توسعه دهد. گراهام کریزک، مدیرعامل ولتاژ به کوین تلگراف گفت:

“ولتاژ به استفاده از Google Cloud ادامه خواهد داد تا به مشتریان خود در سطح جهانی خدمات بیشتری ارائه دهد. در نتیجه، ما مشتریان بزرگی نیز داریم که نیاز به استقرار گره‌ها در مناطق خاصی مانند بریتانیا و آسیا دارند.”

برعکس، گوگل می‌تواند از ولتاژ به‌عنوان «نوعی تیم برون‌سپاری بیت‌کوین و لایتنینگ» استفاده کند. او گفت: «ما از طرف آن‌ها به آن کسب‌وکار خدمت می‌کنیم و به شرکت‌هایی که علاقه‌مند به افزودن بیت‌کوین یا لایتنینگ به خدماتشان هستند، کمک می‌کنیم.

این اعلامیه با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی مواجه شد و نشان دهنده درک و پذیرش فزاینده گوگل از بیت کوین و لایتنینگ است. اما مهم این است که پیامدهای این مشارکت بسیار عمیق تر است.

کریستوفر کاریکات، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Tramwell Partners، به Cointelegraph گفت: […] بگو این غیر منتظره است [social media] تعاملاتی که مطمئناً توجه افراد در گوگل را به خود جلب خواهند کرد. ”

علاوه بر این، رویکرد باز فکری گوگل به لایتنینگ دقیقا برعکس رویکرد رقیب اپل است. اپل اخیراً با حذف Damus، یک پروتکل غیرمتمرکز رسانه اجتماعی مناسب لایتنینگ، از اپ استور، تنفر خود را از لایتنینگ نشان داد. کاریکوت گفت که صنعت فناوری می تواند برای لایتنینگ آماده شود.

“به خصوص در حال حاضر، با تلاش سازمانی گسترده تر در مورد لایتنینگ. اگر آنها در کنار پرداخت ها باشند، خطر نادیده گرفتن لایتنینگ را خواهند داشت.”

Google Cloud تحت شرکت مادر Alphabet فعالیت می کند. پلتفرم پرداخت Google Pay دارای صدها میلیون کاربر در بیش از ۱۵ کشور است.

از سال ۲۰۲۰، Google Ventures (GV)، بازوی سرمایه گذاری گوگل، نه تنها به بیت کوین، بلکه به شرکت های بلاک چین و وب ۳ نیز علاقه زیادی نشان داده است.

GV در سال ۲۰۲۱ به دور اولیه ۶ میلیون دلاری Voltage پیوست. برای کالیکات، علاقه به فضای ارزهای دیجیتال از سوی چنین بازیگران بزرگی می تواند نشانه ای از افزایش شتاب باشد.

“من از ایندکس کردن بیش از حد هر شرکت خاصی در اینجا متنفرم، اما وقتی صحبت از این می شود، مانند هر چیز دیگری در زندگی، روشی که مردم پول خود را روی لبان خود می گذارند، همان جایی است که تمرکز می کنند. این سیگنال بسیار قوی را ارسال می کند که شما در حال ساختن هستید. انتخاب درست.”

کریزک موافقت کرد. من فکر می کنم این نشانه بزرگی برای فعال کردن یک استراتژی متمرکز بر بیت کوین است، نه تنها در گوگل، بلکه در سازمان های بزرگتر نیز.

مدیر عامل سابق توییتر، جک دورسی، زمانی که اپل اپلیکیشن Damus مجهز به لایتنینگ خود را متوقف کرد، بسیار ناامید شد، اما لایتنینگ در بین شرکت‌های میلیارد دلاری در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت. یکی از بزرگترین شرکت های مکزیک آزمایش لایتنینگ را آغاز کرده است و دو صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، بایننس و کوین بیس، اخیرا متعهد به ادغام لایتنینگ شده اند.

مربوط: بزرگترین کنفرانس بیت کوین جهان: تمرکززدایی با کوین تلگراف

با این حال، هنوز روزهای اولیه است و “ما باید شاهد رشد آن باشیم.” کریزک که از سال ۲۰۱۲ در فضای بیت کوین حضور داشته و فراز و نشیب بیت کوین را دیده است، تاکید کرد که چرا این مشارکت مهم است.

“در حالی که ما شروع به افشای این سازمان ها در معرض بیت کوین و آنچه که با آن ممکن است از طریق لایتنینگ انجام می دهیم، میزان علاقه و تقاضای ایجاد شده قبلا توجه آنها را به خود جلب کرده است. من فکر می کنم که وجود دارد.”

او افزود که خدمات بیشتری باید در آینده نزدیک برای تکمیل تلاش‌هایش در آموزش بیت‌کوین ارائه شود.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد به رهبری پیتر مک کورمک بیت کوین را به جهان معرفی کرد

نویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا