اخبار ارز دیجیتال

Google Cloud به تأیید کننده Flare تبدیل می شود و شروع به انتشار داده ها در FTSO می کند

با یک راه حل جدید، صحنه تأیید Flare بزرگتر و غیرمتمرکزتر از همیشه می شود. علاوه بر این، این همکاری هم افزایی بین داده های خارج از زنجیره و روی زنجیره را برای Flare و همه dApp های آن بهبود می بخشد.

Google Cloud به عنوان اعتبارسنجی به Flare می‌پیوندد و شروع به پشتیبانی از FTSO می‌کند

از ۱۵ ژانویه ۲۰۲۴، Google Cloud از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) Flare پشتیبانی می‌کند و بلوک‌های جدیدی را در بلاک چین Flare با تقریباً ۹۰ همتا در سراسر جهان پیشنهاد و تأیید می‌کند. علاوه بر این، Google Cloud اکنون بخشی از Flare Time Series Oracle یا FTSO است که مکانیسم غیرمتمرکز اوراکل غیرمتمرکز Flare است.

به‌عنوان ارائه‌دهنده داده FTSO، Google مسئول جمع‌آوری داده‌های سری زمانی خارج از زنجیره و ارائه آن‌ها به قرارداد هوشمند FTSO در فواصل زمانی منظم است.

این ارسال، هنگامی که با ارسال‌هایی از سایر ارائه‌دهندگان داده ترکیب می‌شود، اجازه می‌دهد تا یک مقدار متوسط ​​غیرمتمرکز محاسبه شود و در دسترس همه dApps در شبکه قرار گیرد.

جیمز ترومنز، رئیس Google Cloud Web3، بر اهمیت مشارکت برای هر دو تیم تأکید کرد:

دسترسی به داده‌ها در مقیاس برای افزایش موارد استفاده مرتبط با بلاک چین و ایجاد پذیرش جهانی بیشتر از این فناوری مهم است. داشتن Google Cloud به عنوان اعتبارسنجی در شبکه Flare از این ماموریت پشتیبانی می کند.

طبق بیانیه Flare، بخش دوم همکاری (ادغام FTSO) یک فرآیند منحصر به فرد است. این اولین مشارکت Google Cloud در یک سیستم اوراکل غیرمتمرکز است، یا به صورت بومی در یک بلاک چین (مانند Flare) یا با یک سیستم خارج از زنجیره مانند Chainlink.

موارد استفاده بیشتر برای داده ها در بخش بلاک چین

Hugo Philion، یکی از بنیانگذاران Flare و مدیر عامل Flare Labs، مطمئن است که این همکاری فرصت های جدیدی را برای موارد استفاده آگاهانه از داده در Web2 و Web3 باز می کند:

به عنوان زنجیره بلاک داده، ما از پیوستن Google Cloud به شبکه غیرمتمرکز ما از ارائه دهندگان زیرساخت موجود که در Flare مشارکت دارند، هیجان زده هستیم. همکاری ما با یکدیگر به ارائه یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز و قوی‌تر کمک می‌کند که داده‌های غیرمتمرکز را در هسته خود جاسازی می‌کند.

با استفاده از زیرساخت غیرمتمرکز شبکه، اعتبار سنجی ها می توانند گلوگاه های داده را به طور موثرتری از بین ببرند.

این به Flare اجازه می‌دهد تا از توسعه نسل بعدی برنامه‌های هیجان‌انگیز، از هوش مصنوعی و RWA گرفته تا شبکه‌های اجتماعی و بازی، پشتیبانی کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا