🚨 اخبار ارز دیجیتال

گوگل از ۱۵ سپتامبر اجازه تبلیغات برای بازی های NFT را می دهد

به‌روزرسانی جدید خط‌مشی تبلیغات ارزهای دیجیتال به تبلیغات بازی NFT اجازه می‌دهد، مشروط بر اینکه این بازی یا تبلیغ، قمار را ترویج نکند.

گوگل خط مشی تبلیغاتی ارزهای دیجیتال خود را به روز کرده است تا تبلیغات بازی NFT مبتنی بر بلاک چین را تا زمانی که خدمات قمار یا قمار را تبلیغ می کنند، مجاز کند.

بر اساس پست وبلاگ گوگل، تغییرات جدید از ۱۵ سپتامبر اعمال می شود و فقط به بازی هایی محدود می شود که معیارهای خاصی را داشته باشند.

بازی‌های NFT که به بازیکنان امکان می‌دهد آیتم‌های درون بازی، مانند لباس مجازی برای شخصیت بازیکن، سلاح‌ها و زره‌ها با آمار بهتر و غیره را خریداری کنند تا تجربه کاربری را بهبود ببخشند یا به پیشرفت کاربر در بازی کمک کنند. مصرف شده یا استفاده شده در داخل بازی. “

تبلیغات بازی‌هایی که به بازیکنان امکان شرط‌بندی یا شرط‌بندی NFT در برابر سایر بازیکنان یا کسب جوایزی حاوی ارزهای دیجیتال یا سایر NFTS را می‌دهند، تحت این سیاست جدید همچنان ممنوع خواهند بود. بازی‌های کازینو NFT و سایر پارادایم‌های شرط‌بندی اجتماعی که به بازیکنان امکان شرط‌بندی یا بازی در جوایز واقعی مانند NFT، پول نقد و ارزهای دیجیتال را می‌دهند، همچنان ممنوع خواهند بود.

برای اجرای تبلیغاتی که محتوای مرتبط با قمار را که NFTها را ادغام می‌کند، تبلیغ می‌کنند، توسعه‌دهندگان و ناشران باید «از خط‌مشی قمار و بازی ما پیروی کنند و دارای گواهینامه Google Ads مناسب باشند».

همانطور که کوین تلگراف در مارس ۲۰۱۸ گزارش داد، گوگل قبلاً تمامی تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود ممنوع کرده بود. گوگل نگفته است که آیا این ممنوعیت دائمی خواهد بود یا اینکه می تواند در تاریخ بعدی بررسی شود.

مربوط: Google خط‌مشی‌های خدمات را برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا به‌روزرسانی می‌کند

اسکات اسپنسر، مدیر تبلیغات پایدار گوگل در آن زمان، گفت که این شرکت “کاملاً از آسیب یا آسیب احتمالی برای مصرف کنندگان آگاه است” و بنابراین به ترویج تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال ادامه داد. او گفت که با این موضوع برخورد خواهد کرد. نهایت دقت.”

در ژوئن ۲۰۲۱، گوگل ممنوعیت خود را کاهش داد و به برخی از شرکت‌هایی که «صرافی‌ها و کیف پول‌های ارز دیجیتال هدفمند ایالات متحده» را ایجاد می‌کنند اجازه داد به عنوان ارائه‌دهنده خدمات پولی یا نهادهای بانکی دارای مجوز فدرال یا ایالتی به FinCEN تبدیل شوند. اکنون می‌توانید در صورت ثبت نام، در این پلتفرم تبلیغ کنید. با .

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا