اخبار ارز دیجیتال

گلدمن ساکس به استقبال مشاغل ارزهای دیجیتال در میان کاهش گسترده 3200 شغل ادامه می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

متیو مک درموت، رئیس دارایی‌های دیجیتال در گلدمن ساکس، گفت که این بانک برای کاوش برنامه‌های بلاک چین “بسیار باز است”.

بخش دارایی های دیجیتال گلدمن ساکس علیرغم کاهش هزینه های گسترده در شرکت در ماه گذشته که 3200 کارمند را از میزشان آزاد کرد، تیم 70 نفره خود را تقویت می کند.

متیو مک‌درموت، رئیس جهانی دارایی‌های دیجیتال در گلدمن ساکس، گفت که این بانک همچنان از کاوش برنامه‌های بلاک چین “بسیار حمایت می‌کند” و بخش دارایی‌های دیجیتال امسال “در صورت نیاز” آنها را اتخاذ خواهد کرد.

این مدیر اجرایی هفته گذشته در اظهار نظر به بلومبرگ در هنگ کنگ خاطرنشان کرد که تیم دارایی های دیجیتال از تنها چهار کارمند در سال 2020 به حدود 70 نفر امروز افزایش یافته است.

گشایش فرضی این شرکت برای تقویت تیم ارزهای دیجیتال خود بزرگترین دور اخراج از زمان بحران مالی جهانی 2008-2009 است، حتی اگر این شرکت در ماه گذشته 3200 نفر را کاهش داد.

بنا به گفته افراد آشنا، این کاهش ها بر مدیران ارشد، میانی و پایین تر تأثیر گذاشته و در تجارت و بانکداری متمرکز بوده است.

دنیس کلمن، مدیر مالی شرکت گلدمن ساکس، در ارائه‌ای در روز سرمایه‌گذار 2023 گلدمن ساکس در نیویورک گفت که برخی از کاهش‌های شغلی شامل تعویق جایگزینی برای کارمندانی است که امسال ترک می‌کنند. گزارش شده است که می‌تواند در عوض بر «اولویت‌بندی استخدام استراتژیک» تمرکز کند.

مربوط: اخراج کریپتو کاهش می یابد، اخراج در ماه فوریه به 570 کاهش می یابد

در ماه دسامبر، مک درموت گفت که شرکت فرصتی برای خرید شرکت‌های رمزنگاری با «قیمت‌گذاری هوشمندانه‌تر» پس از نابودی صرافی ارز دیجیتال FTX، که برخی از آنها قبلاً بررسی‌های لازم را انجام داده‌اند، می‌بیند.

او گفت FTX “فرزند پوستر” فضا است، اما در نهایت فناوری زیربنایی پشت این صنعت “هنوز کار می کند.”نویسنده: Felix Ng

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا