اخبار ارز دیجیتال

طبق گزارش ها، گلدمن ساکس در حال بررسی خرید شرکت رمزنگاری پس از نابودی FTX است

متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس، گفت که این شرکت قبلاً بررسی های لازم را روی چندین شرکت ارزهای دیجیتال انجام داده است.

از آنجایی که ارزش‌گذاری‌های شرکت‌های ارز دیجیتال از شکست اخیر FTX رنج می‌برد، شرکت خدمات مالی گلدمن ساکس برای خرید یا سرمایه‌گذاری در شرکت‌های رمزنگاری در حالی که قیمت‌ها پایین بود، وارد شد و میلیون‌ها دلار درآمد داشت. در شرف سرمایه‌گذاری دلاری بود.

متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس در مصاحبه ای با رسانه اصلی رویترز گفت که بانک های بزرگ فرصتی را در این بخش دیدند زیرا سقوط FTX نیاز به مقررات بیشتر در صنعت را برجسته کرد.

مدیر اجرایی اضافه کرد که این شرکت اکنون فرصت‌هایی را برای «قیمت‌گذاری معقول‌تر» می‌بیند و در حال حاضر در حال انجام بررسی‌های لازم روی چندین شرکت ارز دیجیتال است.

مک درموت در اظهار نظر در مورد شکست FTX همچنین خاطرنشان کرد که بازار از نقطه نظر احساسات با پسرفت مواجه شده است. اما مدیران مالی سنتی تاکید کردند که در حالی که FTX به “فرزند پوستر” فضا تبدیل شده است، فناوری زیربنایی پشت این صنعت “به کار خود ادامه می دهد.”

بحران انحلال FTX و داستان ورشکستگی از ابتدای نوامبر فضای کریپتو را وارونه کرده است. این امر بر شرکت هایی که آنها روی آنها تمرکز می کنند تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که سرمایه گذاران نهادی مانند گلدمن به دنبال فرصت هایی برای خرید و سرمایه گذاری با قیمت های پایین تر هستند. در حالی که ارزش گذاری ها به دلیل افزایش FTX رو به کاهش است.

مربوط: گلدمن ساکس سیستم طبقه بندی دارایی دیجیتال را برای سرمایه گذاران اشتراک ایجاد می کند

در همین حال، یک بانک دیجیتال مستقر در بریتانیا، کاربران خود را از خرید رمزارز منع کرده است. علاوه بر این، کاربران همچنین قادر به دریافت نقل و انتقالات از پلتفرم های مبادلات رمزنگاری نخواهند بود.

فروپاشی FTX فضا را از نظر علاقه عقب انداخته است، اما برخی از سرمایه گذاران نهادی در حال تلاش برای تقویت پذیرش نهادی هستند.با شرکت خدماتی HashKey Group برای تسریع پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ و سوئیس شریک شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا