اخبار ارز دیجیتال

گلدمن ساکس سیستم طبقه بندی دارایی دیجیتال را برای سرمایه گذاران اشتراک ایجاد می کند

غول خدمات مالی، همراه با Coin Metrics و MSCI، به سرمایه گذاران کمک می کند تا حرکات بازار را ردیابی کنند و صدها سکه و توکن را برای استفاده غربال کنند.

گلدمن ساکس، MSCI و Coinmetrics امروز اعلام کردند که یک سیستم طبقه بندی دارایی دیجیتال ابداع کرده اند که شفافیت حرکات بازار را افزایش می دهد و به فعالان بازار کمک می کند تا اکوسیستم دارایی دیجیتال را تجزیه و تحلیل کنند. سیستم جدید datonomy نام دارد و با اشتراک سه شرکت در دسترس است.

یکی از سخنگویان گلدمن ساکس به CNBC گفت که دنیای دارایی‌های دیجیتال بر اساس کاربردشان به کلاس‌ها، بخش‌ها و زیربخش‌ها دسته‌بندی می‌شود که امکان مشاهده دقیق‌تر این دارایی‌ها را فراهم می‌کند. بر اساس بیانیه ای، این سیستم با استفاده از فیلترهای مختلف برای غربالگری دارایی ها و کمک به فعالان بازار “ویژگی های انبوه این دارایی ها را در سطح پرتفولیو” درک می کند.

تیم رایس، مدیرعامل Coin Metrics در بیانیه‌ای گفت: «این همکاری ساختاری منسجم و آینده‌نگر را برای نظارت و تجزیه و تحلیل اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال ایجاد می‌کند که برای کل صنعت مفید خواهد بود.» این نشان دهنده یک جهش بزرگ است. نرم افزار گزارش و تحلیل رمزارز.

MSCI، ارائه‌دهنده ابزارهای پشتیبانی تصمیم‌گیری حیاتی برای سرمایه‌گذاران، مالک و تنها متولی سیستم است. MSCI در بیانیه‌ای جداگانه اعلام کرد که مجموعه‌ای از شاخص‌های جدید را با همکاری Datnomy با همکاری گروه مالی Menai و Compass Financial Technologies راه‌اندازی کرده است.

Compass، مستقر در سوئیس، ناشر Compass Crypto Crypto Basket Fundamental DeFi Index و سایر شاخص‌های رمزنگاری است. یک شاخص دارایی دیجیتال واحد بر اساس شاخص جدید MSCI ایجاد کرد.

مطالب مرتبط: جمع بندی آلت کوین: شاخص های رمزنگاری دسترسی گسترده تری را ارائه می دهند، اما آیا در دراز مدت سودآور خواهند بود؟

نمودار ۲۰ و ۳۰ دارایی دیجیتال برتر شاخص‌های جدید MSCI بر اساس ارزش بازار، دارایی‌های اجماع اثباتی کار، و دارایی‌های مرتبط با پلت‌فرم‌های فناوری که از قابلیت‌های «قرارداد هوشمند» پشتیبانی می‌کنند. این شاخص برای اولین بار برای MSCI است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا