🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایک مک گلون پیشنهاد می کند که طلا می تواند بیت کوین را در سال ۲۰۲۴ شکست دهد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مک گلون فرض می کند که طلا امسال می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد
  • رابرت کیوساکی: بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۳۰۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، از شبکه رسانه اجتماعی Twitter/X برای به اشتراک گذاشتن افکار و انتظارات خود در مورد عملکرد طلا و بیت کوین در برابر یکدیگر و شاخص S&P 500 در سال جاری استفاده کرد.

مک گلون فرض می کند که طلا امسال می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد

مک گلون در توییتی نوشت که شاخص عمده سهام S&P 500 و همچنین طلا و بیت کوین طلای دیجیتال بالاترین رکورد را در سه ماهه اول سال جاری نشان دادند. طلا به ۲۱۷۱ دلار رسید. در مورد بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان به بالاترین سطح تاریخی ۶۹۲۰۰ دلار رسید و تاکنون به ۶۷۷۵۰ دلار رسیده است.

مک گلون می‌گوید طلا، بزرگترین ریسک اقتصاد کلان سال ۲۰۲۴، می‌تواند “مدال عملکرد” ​​را در مسابقه تعدیل شده با نوسانات کسب کند. علاوه بر این، این کارشناس توییت کرد که آلت کوین ها ممکن است به لطف کاهش فعلی بیت کوین و طلا در بازار شتاب بیشتری پیدا کنند.

اما جالب است که یک هفته پیش مک گلون توییت کرد که اگر بیت کوین به رشد خود ادامه دهد و به ۷۰۰۰۰ دلار برسد، “می تواند باعث شود که فلز در پرتفوی ها خالی به نظر برسد.” علیرغم اینکه چین در حال حاضر به سرعت طلا را انباشته می کند، سرمایه گذاران در حال بیرون کشیدن وجوه از صندوق های مبادله ای مبتنی بر طلا و انتقال آنها به ETF های بیت کوین هستند. معاملات اخیر از ۱۱ ژانویه آغاز شده است که پس از نزدیک به یک دهه بحث با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصویب شد.

رابرت کیوساکی: بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۳۰۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت

در اوایل این هفته، رابرت کیوساکی، کارآفرین برجسته در زمینه آموزش مدیریت مالی و نویسنده کتاب کلاسیک “پدر پولدار پدر بی پول”، با انتشار یک توییت چشمگیر انتظار داشت بیت کوین در اواخر امسال به سطح ۳۰۰۰۰۰ دلار برسد.

پس از اینکه بیت کوین به بالاترین حد تاریخی خود رسید، کیوساکی توییت کرد که بیت کوین در آتش است و انتظارات خود را برای رسیدن به ۳۰۰۰۰۰ دلار به عنوان «ایستگاه بعدی» در سال ۲۰۲۴ به اشتراک گذاشت. او قبلا در توییتی گفته بود که هاوینگ آینده یک رویداد مهم است که احتمالاً قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

انتظار می‌رود رویداد نصف شدن در اواخر آوریل (۴۱ روز دیگر بر اساس پیشخوان CoinMarketCap) رخ دهد و پاداش‌هایی را که استخراج‌کنندگان در هر بلوک جدید دریافت می‌کنند به نصف کاهش می‌دهد. از ۶.۲۵ BTC فعلی به ۳۱۲۵ BTC. بنابراین، پس از نصف شدن، میزان تولید روزانه بیت کوین از ۹۰۰ بیت کوین به ۴۵۰ بیت کوین کاهش می یابد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا