اخبار ارز دیجیتال

بررسی وایت پیپر و رودمپ ارز دیجیتال گولم

زمانی که نسبت به آینده ارز دیجیتال گولم مطمئن شوید، برای آموزش نحوه خرید گولم اقدام می‌کنید و وارد این مسیر می‌شوید. یکی از راه‌هایی که می‌توان آینده ارز دیجیتال گولم را پیش‌بینی کرد، بررسی رودمپ یا نقشه راه این پروژه است. فناوری‌های پیچیده بسیاری در این پروژه استفاده شده است. نسخه فعلی این شبکه در حال حاضر روی Blender LuxRender متمرکز شده است. این موضوع برای هنرمندانی که از فناوری CGI استفاده می‌کنند کاربردی است.

نسخه بعدی پروژه گولم، تحت عنوان Clay Golem است که با تمام شدن مراحل نسخه قبلی وارد مراحل آزمایشی خود خواهد شد. در این نسخه آینده پروژه و ارزش آن ممکن است دستخوش تغییرات بزرگی شود. ترکیب Clay milestone و Task API احتمالا گولم را به یک شبکه چندمنظوره تبدیل خواهد کرد. این پیشرفت ممکن است ثبات و امنیت گولم را به خطر بیندازد. به همین دلیل است که قبل از به اجرا رسیدن، طی چند نسخه آزمایشی توسط گروه‌های مختلف آزمایش خواهد شد.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال GLM

بررسی آینده رمز ارز GLM ممکن است شما را نسبت به خرید و فروش آن علاقه‌مند کند. در این صورت باید با داشتن شناختی کافی از کیف پول‌های گولم و صرافی‌های پشتیبانی‌کننده آن وارد بازارهای معاملاتی این دارایی دیجیتال شوید. حال اگر تیم توسعه‌دهنده و سازنده این دارایی را بشناسید نسبت به پیش بینی آینده این ارز دیجیتال نیز آگاهانه‌تر تصمیم می‌گیرید. این دارایی دیجیتال برای اولین‌بار توسط مؤسسه گولم فکتوری طراحی و اجرا شد.

کامیونیتی و رقبا

اگر کمی عمیق و از دور به پروژه گولم نگاه کنید متوجه خواهید شد که جزو شبکه‌ها و فناوری‌های نوین بازار کریپتوکارنسی است. همین موضوع به تنهایی می‌تواند دلیل محکمی بر درخشان بودن آینده ارز دیجیتال گولم باشد. یکی از قابلیت‌های این شبکه که به شدت مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد، سیستم خدمات رایانش ابری است. این سیستم که با نام Cloud Computing Service نیز شناخته می‌شود، وظایف را در محاسبات تقسیم‌بندی می‌کند. این قابلیت منحصربه‌فرد هنوز در هیچ سیستم یا پلتفرم دیگری مشاهده نشده است؛ بنابراین ارز GLM با تکیه به این قابلیت می‌تواند از رقبای احتمالی و فرضی خود پیشی بگیرد.

بررسی وایت پیپر و رودمپ ارز دیجیتال گولم

فراموش نکنید که بررسی کامیونیتی و رقبای یک پروژه می‌تواند تا حد زیادی تکلیف آینده دارایی مورد نظر را برای شما روشن کند. ارز دیجیتال GLM و شبکه ارائه دهنده آن نسبت به سیستم‌های محاسبات ابری سنتی در جایگاه برتر و بالاتری قرار دارند. اما اگر قصد بررسی جایگاه این دارایی دیجیتال در فهرست رمز ارزها را داشته باشید، خوب است بدانید که از نظر قیمت و رتبه در سایت کوین مارکت کپ، این ارز در حال رقابت با توکن‌هایی مثل GNO، MASK، TFUEL، WAVES و … است.

پیش بینی آینده ارز گولم توسط کارشناسان

تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار رمز ارزها می‌دانند که قبل از ورود به یک بازار معاملاتی باید دارایی دیجیتال مورد نظر خود را از تمام جوانب بررسی کنند. در این میان مطالعه نظر کارشناس‌ها و تحلیلگران سایت‌های تحلیلی مختلف می‌تواند کمک بزرگی به پیش بینی آینده ارز دیجیتال گولم کند. اکثر این نظرات بر اساس تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال ارائه شده است و می‌توانند قابل‌اعتماد باشند. در ادامه بر اساس چند مورد از این نظرات کارشناسی به پیش بینی قیمت ارز دیجیتال گولم خواهیم پرداخت.

Digital Coin Price

سایت Digital Coin Price به عنوان یکی از رسانه‌هایی که اطلاعات مفیدی درباره قیمت دارایی‌های دیجیتال ارائه می‌دهد، آینده ارز دیجیتال گولم را درخشان پیش بینی کرده است. طبق این پیش بینی‌ها این رمز ارز تا سال ۲۰۲۵ قیمتی حدود ۱/۶ دلار، تا پایان سال ۲۰۲۶ ارزشی معادل ۱/۹ دلار و تا انتهای سال ۲۰۲۸ چیزی حدود ۲/۴ دلار را تجربه خواهد کرد. این روند صعودی قیمت تا سال ۲۰۳۰ ادامه خواهد داشت.

Wallet Investor

یکی دیگر از سایت‌های تحلیل ارزهای دیجیتال، Wallet Investor است. آینده ارز دیجیتال گولم طبق پیش بینی‌های این پلتفرم کاملا امیدوارکننده است. طوری که پیش‌بینی‌شده است قیمت این دارایی تا سال ۲۰۲۵ به چیزی حدود ۴ دلار خواهد رسید.

بررسی آینده ارز گولم

با بررسی تاریخچه قیمتی ارز دیجیتال گولم متوجه خواهید شد که بیشتری قیمتی که این رمز ارز تا کنون تجربه کرده است، چیزی حدود ۱/۲۵ دلار بوده است. در حال حاضر ارزش این دارایی ۶۰ الی ۷۰ درصد کمتری از این قیمت است. اما این موضوع نشان‌دهنده پرنوسان بودن این دارایی است؛ لذا برای ورود به بازار آن لازم است تمام جوانب را بررسی کنید.

حال که با پروژه Golem آشنا شدید، می‌دانید که این شبکه دارای فناوری پیچیده و هیجان‌انگیزی است. این فناوری قادر است توان محاسباتی کاربران را به افرادی که به آن نیاز دارند انتقال دهد. در این میان نیز هزینه این خدمات توسط رمرارز بومی شبکه پرداخت می‌شود. با درنظرگرفتن تمام این موارد، آینده ارز دیجیتال گولم به عنوان یک توکن اتریوم، آینده‌ای سبز و روشن خواهد بود. ضمن اینکه این شبکه هنوز در مراحل اولیه توسعه خود است و با اتمام موفقیت‌آمیز آن می‌تواند جایگاه باثبات‌تری در بازار کریپتو پیدا کند.

منبع :

https://wallex.ir/blog/glm-price-prediction/

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا