اخبار ارز دیجیتال

GK8 سقف بیمه دارایی های دیجیتال را به ۱ میلیارد دلار افزایش داد

سرمایه گذاران نهادی که بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را در انبارهای سرد GK8 ذخیره می کنند، می توانند تا ۱ میلیارد دلار بیمه دریافت کنند.

GK8، یک پلتفرم مدیریت ثروت دیجیتال، با خدمات بیمه USI همکاری کرده است تا پیشنهادات سیاست خود را به سرمایه گذاران نهادی گسترش دهد. این شرکت گفت که این بانک ها و سایر موسسات مالی را تشویق می کند تا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را آغاز کنند.

این سیاست تا ۱ میلیارد دلار برای هر مشتری برای دارایی های دیجیتال ذخیره شده در انبارهای سرد GK8 و تا ۱۲۵ میلیون دلار برای دارایی های ذخیره شده در خزانه های MPC که شرکت در ۲۸ نوامبر اعلام کرد، پوشش می دهد. دیگر سیاست های دارایی دیجیتال در بازار امروز.

لیور لامش، بنیانگذار و مدیر عامل GK8 گفت که پوشش جدید “سرمایه گذاران نهادی جدید را تشویق می کند تا با اطمینان وارد فضای کریپتو شوند” و مشتریان فعلی را تشویق می کند تا در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند. گفت که به آن اجازه رشد می دهد.

رامش به کوین تلگراف گفت که مشتریان GK8 “برای افزایش آرامش و محافظت از همه چیز به بیمه نامه بالاتر نیاز دارند.” [assets under management] پر از مشتری. ”

شریک پذیره نویسی GK8، USI Insurance Services، یک کارگزار بیمه است که دفتر مرکزی آن در والهالا، نیویورک است. این شرکت در سال ۲۰۲۱ حدود ۲ میلیارد دلار درآمد ایجاد خواهد کرد.

سرمایه‌گذاران نهادی علاقه زیادی به پذیرش دارایی‌های دیجیتال نشان داده‌اند، اما نگرانی‌های نظارتی و امنیتی تاکنون پذیرش محدودی داشته است. سقوط صرافی کریپتو FTX ممکن است این نگرانی ها را تشدید کرده باشد، به طوری که Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس گفت که ممکن است سال ها طول بکشد تا احساسات سرمایه گذار بهبود یابد. در همین حال، اندرو یانگ نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده در اجلاس بلاک چین در تگزاس در ۱۸ نوامبر گفت که فروپاشی FTX می تواند “میل” برای مقررات سختگیرانه تر ایجاد کند.

مربوط: بیمه کریپتو یک “غول خواب” است که تنها ۱٪ از سرمایه گذاری شما را پوشش می دهد

با افزایش درخواست ها در واشنگتن برای محدود کردن پذیرش ارزهای دیجیتال، سناتورهای الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین به Fidelity Investments گفته اند که برنامه ریزان بازنشستگی از محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) استفاده خواهند کرد. ما از شما می خواهیم در زمینه دسترسی به ارزهای دیجیتال تجدید نظر کنید

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا