🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ غول پیکر ETH که از خواب بیدار شد، ۱۰۰۰۰ ETH را با یک فشار جابه جا کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ عظیم اتریوم (ETH) که برای مدت طولانی خاموش بود، ناگهان زنده شد و در یک تراکنش ۱۰۰۰۰ ETH را انتقال داد.

با توجه به این زنجیره نگاهیک نهنگ غول پیکر پس از سه سال خواب از خواب بیدار شد، زیرا قیمت ETH از سطح قبل از تخلیه بالاتر رفت و ۱۰۰۰۰ ETH به ارزش ۳۸.۵ میلیون دلار با قیمت متوسط ​​۳۸۵۰ دلار در Bitfinex واریز کرد.

قیمت اتریوم در ۵ مارس به شدت کاهش یافت و از ۳۸۲۹ دلار به ۳۲۰۵ دلار کاهش یافت. قیمت اتریوم در حال حاضر همراه با بازار کلی ارزهای دیجیتال در حال بهبود است. سپرده گذاری دارایی های رمزنگاری شده در صرافی ها نشان دهنده تصمیم برای فروش است، اما برداشت ها می تواند نشانه تصمیم برای خرید باشد.

با توجه به Lookonchain، نهنگ ۱۱۰۰۰۰ ETH از Bitfinex در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ فقط به قیمت ۱۳۸۶ دلار (در آن زمان به ارزش ۱۵۳ میلیون دلار) خریداری کرد. این نهنگ هنوز ۱۰۰۰۰۰ ETH به ارزش ۳۸۵ میلیون دلار دارد. سود کل مورد انتظار از سرمایه گذاری ETH 270 میلیون دلار (+۱۷۷٪) خواهد بود.

این حرکت عظیم ۱۰۰۰۰ ETH به Bitfinex که میلیون ها دلار ارزش دارد، توجه معامله گران، سرمایه گذاران و کارشناسان را به خود جلب کرد.

یکی از اولین نگرانی ها در میان فعالان بازار این بود که آیا این حرکت نشان دهنده تغییر قابل توجهی در استراتژی سرمایه گذاری نهنگ است یا نشانه ای از فروش احتمالی ۱۰۰۰۰۰ ETH باقی مانده نهنگ در دارایی ها.

نهنگ ها ممکن است به دلایل مختلفی تراکنش ها را انجام دهند، مانند تعادل مجدد پورتفولیو، کسب سود یا حرکت های استراتژیک در اکوسیستم ارزهای دیجیتال. با این حال، دلیل دقیق حرکت نهنگ بزرگ ETH ناشناخته است.

حرکت قیمت ETH

اتریوم در ۲۹ فوریه تا ۳۸۲۹ دلار سود ثبت کرد، اما خریداران به سرعت این کاهش را خریداری کردند.

گاوها به سطح بحرانی ۳۹۰۰ دلار نزدیک می شوند: ETH در حال حاضر با ۳۸۸۱ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد افزایش یافته است و به بالاترین حد روزانه ۳۸۹۷ دلار رسیده است. اگر آنها موفق باشند، اتریوم می تواند وارد مرحله دوم رشد خود شود و به بالای ۴۰۰۰ دلار و در نهایت به بالای ۴۲۰۰ دلار صعود کند.

میانگین های متحرک شیب دار به سمت بالا نشان می دهد که گاوها در حال کار هستند، اما RSI چند روزی است که در منطقه خرید بیش از حد بوده است و احتمال کاهش کوتاه مدت را افزایش می دهد. حمایت فوری در نزول ۳۳۰۰ دلار و پس از آن ۳۲۰۵ دلار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا