🚨 اخبار ارز دیجیتال

۴۸.۵۴ میلیارد دلار در بحبوحه دیوانگی گاو نر وارد بازار کریپتو شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتو شاهد هجوم عظیم سرمایه‌ها است زیرا سرمایه‌گذاران و معامله‌گران برای خرید ارزهای رمزنگاری‌شده در بحبوحه شور و هیجان افزایشی عجله دارند.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیتقریباً ۴۸.۵۴ میلیارد دلار به بازار کریپتو سرازیر می شود. این بالاترین ورودی سرمایه از اکتبر ۲۰۲۱ است.

برای حمایت از این ادعا، علی نمودار Glassnode را بارگذاری کرد که “تغییر موقعیت خالص در ارزش تحقق یافته در کل بازار” را نشان می دهد. در ۲ مارس، جریان سرمایه مثبت ۳۰ روزه به دلار آمریکا به ۴۸.۵۴۱ میلیارد دلار رسید. تغییر موقعیت خالص بیت کوین و اتریوم به دلار ۴۳.۵۷ میلیارد دلار بود. نمودار بالا نشان می دهد که روند بازار در حال حاضر نزدیک به این ارقام است.

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، سطح مقاومت ۶۵۰۰۰ دلاری را در جلسه معاملاتی امروز شکست.

ارز دیجیتال پیشرو برای دومین روز متوالی افزایش یافت و به بالاترین رقم تاریخ خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار نزدیک شد، که تحت تاثیر انتظارات تقاضای قوی از سوی صندوق های قابل معامله در مبادلات است.

بیت کوین به ۶۵۶۱۴ دلار رسید که بالاترین سطح از نوامبر ۲۰۲۱ بود و در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۱۴ درصد افزایش به ۶۵۴۰۷ دلار رسید.

به نظر می رسد در مرکز این جنون برای بیت کوین، تقاضای سیری ناپذیر از سوی صندوق های ETF بیت کوین فهرست شده در ایالات متحده وجود داشته باشد که معاملات آن در ۱۱ ژانویه آغاز شد. بیت کوین در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۱۸۶ درصد افزایش یافته است.

از زمان راه اندازی ETF های بیت کوین ایالات متحده، BlackRock Inc. و Fidelity Investments 7.35 میلیارد دلار خالص سرمایه گذاری کردند.

توکن های کوچک یا آلت کوین ها در واکنش به رشد بیت کوین افزایش یافته اند. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲۷٪ افزایش یافته است، در حالی که Shiba Inu 34٪ افزایش یافته است. ارز دیجیتال PEPE با مضمون قورباغه در همان دوره ۶۶ درصد افزایش یافت، در حالی که BONK، Fantom (FTM)، FLOKI و Dogwifhat (WIF) به ترتیب ۵۸، ۲۷، ۳۴ درصد و ۱۶ درصد افزایش یافتند.

این یادآور دوره صعودی سال ۲۰۲۱ است، زمانی که معامله گران خرده فروشی به دنبال سود سریع از افزایش قیمت ها در توکن های بسیار نوسان بودند. تا زمان انتشار، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال ۲.۴۳ تریلیون دلار بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا