🚨 اخبار ارز دیجیتال

آشنایی با آریوا، اوکی پروتکل، کایبر نتورک؛ رمزارزهای محبوب

همانطور که می‌دانیم؛ سرمایه‌گذاری روی هر نوع دارایی و در تمام بازارها، پیش از هر چیز نیاز به دانش و شناخت کافی دارد. بی‌شک، ارزهای دیجیتال و بازار رمزنگاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل، بیت پین با ارائه آموزش تخصصی ارزهای دیجیتال و بلاکچین توانسته این نیاز بزرگ علاقه‌مندان کریپتو را پوشش دهد و با تأمین امنیت بالا در ورود دومرحله‌ای و ارائه کیف پول اختصاصی ارزهای دیجیتال، خود را به یک بستر جامع و ایمن تبدیل کرده است.

سیستم سفارش‌گذاری حرفه‌ای این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا بتوانید ریسک معاملات و سرمایه‌گذاری خود را مدیریت نمایید. علاوه‌براین، امکان انتقال داخلی ارزهای دیجیتال بدون محدودیت و کارمزد نیز برای‌ کاربران فراهم است. شما می‌توانید با ۳ کلیک بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال را با حداقل ۹۰ هزار تومان، به آسانی و سریع خریداری نمایید. پشتیبانی بیت پین تنها به ارزهای دیجیتال محبوب و پرطرفداری مثل بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و شیبا محدود نمی‌شود. شما می‌توانید در لیست رمزارزها، ارزهای دیجیتال جدید و نوظهور را نیز انتخاب، خریداری و معامله کنید. با توجه به اینکه آریوا، اوکی پروتکل و کایبر نتورک سه رمزارز جدید این لیست هستند، بیایید در ادامه مختصر نگاهی به این سه ارز دیجیتال محبوب بیندازیم:

آریوا (Ariva)

ارز دیجیتال Ariva (ARV) یک ارز رمزنگاری است که برای حوزه گردشگری بین‌المللی و محلی در نظر گرفته شده است. اعضای اکوسیستم Ariva قادرند با ارائه‌دهندگان خدمات گردشگری در ارتباط باشند و با استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توانند سرویس‌های گردشگری را رزرو کنند. به بیان ساده‌تر، چشم‌انداز پرتال Ariva این است که برای خدمات مرتبط با گردشگری تبدیل به یک بازار غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین باشد.

آریوا از طریق ۳ پروژه Ariva.Finance، Ariva.Club و Ariva.World در تلاش است تا هدف خود یعنی ایجاد یک صنعت گردشگری غیرمتمرکز را محقق کند. Ariva.Finance در واقع یک درگاه پرداخت مبتنی بر بلاکچین محسوب می‌شود که می‌خواهد تجارت در ارزهای دیجیتال را تسهیل ببخشد. پروژه Ariva.Club نیز یک سایت شبکه اجتماعی برای اشتراک‌گذاری تجربیات کاربران در مورد سفر، موزه‌ها، رستوران‌ها و غیره است و کاربران در ازای آن، ارز دیجیتال به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. در نهایت، پروژه Ariva.World به عنوان یک بازار غیرمتمرکز خدمات گردشگری و مسافرتی به شمار می‌آید.

ARV که توسط Ariva.Wold عرضه شده، در بلاکچین هوشمند بایننس قرار دارد. اولین هدف آریوا این است که برای کاربران Ariva.World به عنوان یک سیستم پرداخت و تسویه حساب عمل کند. از سوی دیگر، کاربران با سپرده‌گذاری توکن ARV، پاداش دریافت خواهند کرد. به طور کلی می‌توان گفت؛ یکی از کلیدی‌ترین اهداف آریوا، به‌کارگیری بلاک چین برای ساده‌سازی پرداخت‌ها و بدون مرز کردن آن‌هاست.

پشتیبانی بیت پین از آریوا و سایر شبکه‌های محبوب و کاربردی بلاکچین این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با کمترین کارمزد اقدام به خرید ارز دیجیتال مناسب و دلخواه‌تان نمایید و بتوانید با جفت ارزهای تومان و تتر معاملات خود را انجام دهید. علاوه‌براین، چنانچه سرمایه کافی برای خرید و معامله ندارید، می‌توانید با دعوت از دوستان‌تان، بدون سرمایه‌گذاری درآمد خوبی به دست آورید.

اوکی پروتکل

ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) چیست؟ همه چیز درباره ایدکس

اوکی پروتکل (Ooki) یک پروتکل مالی است که در زمینه کوتاه کردن، اهرم، وام‌گیری و وام‌دهی تمرکز دارد. این پروتکل باعث تقویت یک بلاک چین بدون رانت، غیرمتمرکز و کارآمد خواهد شد. در حال حاضر، اوکی روی اتریوم لایه یک، آربیتروم، Polygon و زنجیره هوشمند بایننس مستقر شده است. پروتکل Ooki قصد دارد به تمام کاربران فرصت ایجاد برنامه‌هایی را دهد که وام‌گیرندگان، وام‌دهندگان و معامله‌گران بتوانند با وجود آن‌ها، با پروتکل مالی انعطاف‌پذیر و غیرمتمرکز اتریوم در تعامل باشند. Ooki را می‌توان به عنوان پروژه‌ای به شمار آورد که اداره و مدیریت آن توسط جامعه انجام می‌شود و تمام تغییرات عمده در پروتکل، بر اساس آرای اعضای جامعه صورت خواهد پذیرفت. حاکمیت پلتفرم اوکی بر عهده اوکی دائو (Ooki DAO) است که از طریق مکانیسم مدیریت اوکی دائو، به پیشنهادهای اعضای جامعه رأی می‌دهد. اوکی پروتکل ۳ توکن اصلی دارد:

  1. OOKI: این توکن به عنوان توکن اصلی پلتفرم به حساب می‌آید. دارندگان این توکن امکان دارند به روش‌های متفاوتی در حاکمیت مشارکت داشته باشند و رأی دهند:
  • ایجاد پیشنهادات انجمن (OOIPs یا پیشنهادات بهبود اوکی)
  • رأی دادن به پیشنهادات فوری
  • شرکت در بحث انجمن درباره پیشنهادات موجود
  • رأی دادن به آرای زنجیره‌ای از طریق OOIPs
  1. iTokens: توکن‌های انباشته‌کننده سود هستند که با نگه‌داشتن آن‌ها، همواره به ارزش‌شان افزده می‌شود. iToken نشان‌دهنده یک سهم مشخص در یک استخر وام‌دهی است که اندازه‌ آن با پرداخت سود وام‌گیرندگان به آن‌ها، رشد می‌کند.
  2. vBZRX: یک توکن اختصاصی است و توکن‌هایی که می‌توان آن‌ها را برای OOKI ادعا کرد را به تدریج منتشر می‌کند. دارندگان vBZRX می‌توانند در اداره Ooki DAO مشارکن کنند و رأی دهند. شما علاوه بر پلتفرم، می‌توانید از طریق اپلیکیشن حرفه‌ای سریع موبایل (اندروید و آی‌او‌اس) بیت پین ارز دیجیتال موردنظرتان را بخرید و سرمایه‌گذاری کنید.

کایبر نتورک

کایبر نتورک

کایبر نتورک (Kyber Network) یک پروتکل مبتنی بر بلاکچین غیرمتمرکز محسوب می‌شود. این پروتکل به ساده‌سازی بدون واسطه تبادل توکن‌ها کمک می‌کند و ارائه‌دهنده نقدینگی برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای است. کایبر نتورک به کمک بیش از ۱۰۰ برنامه کاربردی یکپارچه شده و به صرافی غیرمتمرکز شبکه با عنوان KyberSwap، قدرت می‌بخشد. اداره و حاکمیت کایبر نتورک توسط دارندگان توکن بومی آن یعنی KNC از طریق کایبر دائو انجام می‌شود.

شبکه کایبر از مجموعه قراردادهای هوشمندی تشکیل شده که می‌تواند روی تمام بلاک چین‌های دارای قرارداد هوشمند، اجرا و پیاده‌سازی شود. پروتکل کایبر از منابع مختلفی مانند سازندگان بازار، صرافی‌های غیرمتمرکز و دارندگان توکن، نقدینگی را جمع‌آوری می‌کند و در یک استخر نقدینگی واحد در شبکه خود ذخیره می‌کند. هر شخصی امکان تأمین نقدینگی شبکه را دارد. Kyber نتورک به فروشندگان، برنامه‌های غیرمتمرکز و کیف پول‌های رمزنگاری به عنوان سه کاربر اصلی خود امکان می‌دهد تا بدون نیاز به شخص ثالث قابل اعتماد، مبادله فوری توکن‌ها را انجام دهند.

ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) چیست؟ همه چیز درباره ایدکس

ایدکس «IDEX» یک صرافی غیرمتمرکز است که امکانات یک صرافی متمرکز را به کاربران خود ارائه می‌کند. در واقع ایدکس این کار را به‌وسیله نقدینگی ترکیبی یا نقدینگی هیربدی «Hybrid Liquidity» انجام می‌دهد. در این نوع نقدینگی، دفتر سفارشات مربوط به صرافی‌های متمرکز و سیستم بازارساز خودکار «AMM» مربوط به صرافی‌های غیرمتمرکز با هم ادغام می‌شوند. در وصف بیشتر این پلتفرم می‌توان گفت:

صرافی IDEX یک پلتفرم معاملاتی جامع و پیشرفته است که به عنوان پیشرفته‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان نیز شناخته ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) چیست؟ می‌شود.

صرافی IDEX از نظر تمرکززدایی و مالکیت جامعه، پرطرفدارترین پلتفرم تجاری در عصر دیجیتال است. از سایت بیت پین می توانید برای خرید IDEX اقدام کنید.

صرافی ایدکس روی زنجیره هوشمند اتریوم «Ethereum» و بایننس «Binance smart chain (BSC)» میزبانی می‌شود.

با صرافی IDEX، کاربران می‌توانند کنترل کامل وجوه خود را داشته باشند و دسترسی به این وجوه تنها با اجازه صاحب حساب امکان‌پذیر است.

صرافی ایدکس، ارز دیجیتال بومی خود را با همان نماد «IDEX» در بازار کریپتو عرضه کرده است.

با توجه به آن‌چه که گفته شد، مشخص می‌شود که صرافی ایدکس، یک صرافی سطح بالا با امکانات متفاوت است که می‌تواند برای جامعه کریپتو جذابیت بالایی داشته باشد.

گفتار پایانی

بازار رمزنگاری را می‌توان یک بازار جذاب، متلاطم و هیجان‌انگیز به شمار آورد. در واقع، عرضه و معرفی بی‌وقفه رمزارزهای جدید به بازار موضوع وسوسه‌انگیزی به نظر می‌رسد. با این وجود نمی‌توان ریسک‌ها و خطرات احتمالی سرمایه‌گذاری روی آن‌ها را دست کم گرفت. بیت پین با تکیه بر تخصص و دانش خود در کنار شماست تا شما را در درست‌ترین مسیر هدایت کند و با پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین، تلفن و تلگرام همواره در کنارتان خواهد بود. لازم به ذکر است که در کنار مزایای ذکر شده، فرصت ساخت کارت هدیه ارز دیجیتال به طور رایگان و بدون کارمزد نیز برای‌تان مهیاست.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا