اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل کوین‌بیس، خلاص شدن از شر استیکر ارزهای دیجیتال یک جاده بد برای ایالات متحده خواهد بود.

یکی از بنیانگذاران کوین‌بیس ادعا می‌کند که ممنوعیت اشتراک ارزهای دیجیتال خرده‌فروشی در ایالات متحده، شرکت‌های بیشتری را مجبور می‌کند تا خارج از کشور حرکت کنند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، معتقد است که ممنوع کردن سهام خرده فروشی کریپتو در ایالات متحده اقدامی “وحشتناک” از سوی رگولاتورهای این کشور خواهد بود.

آرمسترانگ ساختن نظرات یک تاپیک توییتری در تاریخ ۹ فوریه پس از اینکه متوجه شد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده “شایعاتی” شنیده است مبنی بر اینکه می خواهد “به اشتراک گذاری ارزهای دیجیتال” را برای مشتریان خرده فروشی خود متوقف کند، ۲.۲ میلیون بار خوانده شده است.

امیدوارم نه، زیرا معتقدم اگر اجازه داده شود، جاده وحشتناکی برای ایالات متحده خواهد بود.»

آرمسترانگ منبع این شایعات را فاش نکرد، اما ادامه داد که سهام‌داری یک نوآوری بسیار مهم در ارزهای دیجیتال است.

او افزود: «استیکینگ پیشرفت‌های مثبت زیادی را در فضا به ارمغان می‌آورد، از جمله مقیاس‌پذیری، افزایش امنیت، و ردپای کربن پایین‌تر».

آرمسترانگ همچنین به یک پست وبلاگ ۵ اکتبر از شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Paradigm اشاره کرد که استدلال می کرد که حرکت اتریوم به مدل اثبات سهام و متعاقب آن “سهم بندی” آن را به یک امنیت تبدیل نمی کند.

همانطور که گری جنسلر، رئیس SEC، پس از جلسه کمیته بانکی سنا در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲، تنها چند هفته پس از پیشنهاد من، به خبرنگاران گفت: اثبات سهام (PoS) ارزهای دیجیتال می تواند به قانون اوراق بهادار استناد کند.

آرمسترانگ همچنین گفت فقدان شفافیت نظارتی فعلی در ایالات متحده و متعاقب آن “قوانین اجرایی” باعث می شود شرکت هایی مانند صرافی ارزهای دیجیتال FTX به خارج از کشور بروند.

او مکرراً خواستار مقرراتی است که در عین حفظ نوآوری، قوانین روشنی را برای صنعت ارائه کند.

مربوط: صرافی کریپتو کراکن با تحقیقات برای نقض احتمالی اوراق بهادار مواجه می شود: گزارش

با توجه به اینکه چهار ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار بیش از ۵۵ میلیارد دلار دارایی دارند، طبق Staking Rewards، یک ممنوعیت در سراسر کشور به صنعت کریپتو در کشوری که در حال حاضر با خروج کسب‌وکارهای مرتبط با کریپتو مواجه است، آسیب می‌رساند. این نشان دهنده ضربه بزرگی است. .

دارایی های رمزنگاری برتر با شرط بندی سرمایه بازار. سس: پاداش دادن.

برخی از مفسران صنعت پیشنهاد کرده‌اند که SEC ممکن است احزاب متمرکزی را دنبال کند که به جای خود فناوری، خدمات سهام ارائه می‌دهند.

گابریل شاپیرو، مشاور کل تحقیق و توسعه در Delphi Digital، پیشنهاد کرد که یک استدلال قوی وجود دارد مبنی بر اینکه ارائه خدمات توسط صرافی‌های متمرکز مانند Coinbase امنیت را تشکیل می‌دهد، و پیشنهاد می‌کند که این خدمات و سایر محصولات «درآمد» هستند.

Coinbase موضوع تحقیقات SEC در حال انجام است و در پرونده SEC در ۹ آگوست ۲۰۲۲، Coinbase در میان سایر پیشنهادات، جوایز مربوطه را افشا کرد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا