اخبار ارز دیجیتال

وکیل: گرفتن پول از FTX ممکن است سال ها یا دهه ها طول بکشد

پیچیدگی‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، ورشکستگی‌های فرامرزی و حوزه‌های قضایی رقیب می‌تواند سال‌ها به جدول زمانی اضافه کند.

سرمایه گذاران می خواهند بدانند چه زمانی می توانند پول خود را از صرافی ورشکسته FTX پس بگیرند، اما وکلای ورشکستگی هشدار می دهند که ممکن است «دهه ها» طول بکشد.

صرافی ارزهای دیجیتال به همراه ۱۳۰ شرکت وابسته، در ۱۱ نوامبر برای حفاظت از فصل ۱۱ در ایالات متحده ثبت نام کردند.

استفان ارل، وکیل ورشکستگی، شریک استرالیایی Co Cordis، گفت که کشف چگونگی “تحقق” دارایی های رمزنگاری و توزیع وجوه یک “وظیفه عظیم” در فرآیند انحلال است. دهه ها ”

او گفت که این به دلیل پیچیدگی مربوط به مسائل ورشکستگی فرامرزی و حوزه های قضایی رقابتی است.

Earel گفت که کاربران FTX متأسفانه در کنار سایر کاربران، از جمله سایر اعتبار دهندگان، سرمایه گذاران و سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر، منتظر هستند تا “تراکنش های رمز به ارز دیجیتال” را انجام دهند. یکی از کاربران هشدار داد که ممکن است برای “سال های زیادی” شاهد توزیع نباشیم.

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه گذاری جهانی BnkToTheFuture و یکی از شرکت کنندگان فعال در روند ورشکستگی سلسیوس، گفت که هرکسی که دارایی در FTX داشته باشد، طلبکار می شود و منافع خود را نمایندگی می کند. کمیته طلبکاران برای این منظور ایجاد خواهد شد.

او گفت که دارایی های باقی مانده بسته به هزینه های ورشکستگی در نهایت در اختیار طلبکاران قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل بایننس استرالیا می‌گوید با توجه به زمان جمع‌آوری وجوه، این هزینه‌ها می‌تواند بالا باشد، که به معنی هزینه‌های قانونی و اداری بیشتر به منافع مشتریان می‌خورد.

در همین حال، ایرینا هبر، وکیل دارایی دیجیتال، شریک Keystone Law در امارات متحده عربی، به کوین تلگراف گفت که کاربران درد فروپاشی FTX را احساس می کنند، زیرا این پایگاه سومین پایگاه کاربر بزرگ در خاورمیانه را دارد. او گفت که وجود دارد.

هیبر گفت که FTX قبلاً مجوز و نظارت نظارتی را از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است که قبلاً یک “اشتباه بزرگ نظارتی” داشته است.

هیبر گفت که FTX تنها به سمت ورشکستگی فصل ۱۱ “زمانی و اگر” حرکت می کند، با حقوق بستانکار که توسط یک سیستم قانونی شامل دادگاه ها و مدیران ورشکستگی نظارت می شود.

مربوط: صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX بررسی استراتژیک دارایی های جهانی را آغاز کرد

هیورز به کسانی که در سقوط FTX متحمل ضررهای قابل توجهی شده اند توصیه می کند که مشاوره حقوقی دریافت کرده و با “سایر قربانیان” همراه شوند.

سقوط اخیر FTX عواقب جدی برای سرمایه گذاران در سراسر جهان داشته است. اخیراً فاش شد که یک صرافی ارز دیجیتال ورشکسته ممکن است «یک میلیون یا بیشتر طلبکار» داشته باشد. بر اساس مقاله رویترز که در ۲۰ نوامبر منتشر شد، صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته “حدود ۳.۱ میلیارد دلار” به ۵۰ طلبکار برتر خود بدهکار است.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا