اخبار ارز دیجیتال

“عادت کردن به ناراحتی” برای موفقیت Web3: PBW 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروهی از کارشناسان Web3 به مرحله Venus de Milo در هفته بلاک چین پاریس 2023 پیوستند تا درباره بایدها و نبایدهای مقررات Metaverse بحث کنند.

متاورس همچنان یک موضوع داغ در فضای وب 3 است، زیرا گروهی از کارشناسان صنعت در هفته بلاک چین 2023 به صحنه Venus de Milo رفتند تا در مورد آینده واقعیت دیجیتال بحث کنند.

در پانل “مقررات متاورس: بایدها و نبایدها”، این گروه بررسی خواهد کرد که چگونه تنظیم کنندگان در سراسر جهان آنچه را که در Metaverse اتفاق می افتد تفسیر می کنند و شرکت ها چگونه ورود خود را به واقعیت دیجیتال می بینند. ما در مورد چگونگی حرکت به

جولی جاکوب، وکیل دادگستری و بنیانگذار Jacob Avocats، گفت که معتقد است حریم خصوصی، مقررات و استانداردهای اخلاقی “از لحاظ فرهنگی در کشورهای مختلف متفاوت است.” به گفته جیکوبز، چالش جدید ایجاد مقرراتی است که بتوان آن را در سطح جهانی اعمال کرد.

“هیچ استانداردی وجود ندارد. به نظر من نوشتن قوانین با هم و ایجاد استانداردهای اخلاقی یک فرصت عالی است.”

Arnaud Pelletier، مدیر نوآوری در IBM Consulting فرانسه، گفت که مقررات کلیدی برای تضمین “عادلانه، رقابت و حفاظت شخصی” است، به خصوص که شرکت های بیشتری وارد دنیای متاورز می شوند.

با این حال، پلتیر تأکید کرد که مقررات بیش از حد دارای «نقاط منفی» مانند محدود کردن نوآوری، تفسیر بیش از حد، و ممانعت از پذیرش است.

مربوط: کره جنوبی «صندوق متاورس» را برای ترویج ابتکارات داخلی راه اندازی می کند

به گفته اندی آلبرتسون، شریک و یکی از رهبران فن ویک، در ایالات متحده، این اتفاق در حال شروع است. او گفت که این کار “کارآفرینان خوب و سخت کوش” ​​را از کشور به سمت کارآفرینان دیگر و پذیراتر سوق می دهد.

همچنین فرصتی برای کشورهایی ایجاد می‌کند که به این نوآوری متعهد هستند و می‌خواهند سطح مناسبی از مقررات را ارائه کنند.»

آلبرتسون می‌گوید که اگر شرکت‌ها آماده پرش به فضا باشند، برای موفقیت با Web3 باید «به ناراحتی‌ها عادت کنند». او گفت که با ادامه رشد این صنعت، هنوز “مناطق خاکستری” زیادی برای کار وجود دارد و افزود:

“شما باید به ریسک استراتژیک عادت کنید. من نمی گویم که این بی پروا است.

مارگرت وستاگر، معاون اجرایی کمیسیون اروپا، اخیراً گفت که قوانین فعلی از فناوری عقب مانده است. او همچنین گفت که این کمیسیون می‌خواهد از “رقابت سالم” در متاورس در محدوده صلاحیت خود اطمینان حاصل کند.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا