🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که رگولاتور آلمان درخواست مجوز نگهداری رمزارز بایننس را رد کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس در اروپا و همچنین ایالات متحده با واکنش‌های منفی مواجه شده است که مسائل نظارتی را تشدید می‌کند.

طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده مالی آلمان، سازمان نظارت مالی فدرال (BaFin)، درخواست بایننس برای مجوز نگهداری ارزهای دیجیتال را رد کرده است.

این خبر ابتدا توسط فوروارد فایننس به نقل از افراد آشنا گزارش شد. کوین تلگراف بعداً برای تأیید همین موضوع با بایننس تماس گرفت، اما یکی از سخنگویان شرکت گفت: “ما نمی توانیم جزئیات مکالمات خود را با رگولاتورها به اشتراک بگذاریم.”

“ما همچنان به کار خود برای مطابقت با الزامات BaFin ادامه می دهیم. همانطور که انتظار می رود، این یک روند دقیق و مداوم است. ما تیم و اقدامات مناسبی را برای ادامه بحث با تنظیم کننده آلمانی در اختیار داریم. من مطمئن هستم که شما در حال آموزش هستید.

با توجه به نظرات Binance و یک گزارش اختصاصی، مشخص نیست که آیا BaFin به طور رسمی پیشنهاد Binance برای دریافت مجوز را رد کرده است یا به صورت شفاهی به آن اطلاع داده شده است، و صرافی ممکن است در آینده نزدیک مجوز را پس بگیرد.

رد مجوز ذخیره سازی گزارش شده، برنامه های تبلیغاتی Binance در آلمان را مختل می کند. طبق قانون، فقط مشاغل دارای مجوز می توانند در کشور تبلیغ کنند. با این حال، بایننس هنوز یک پلتفرم تجاری بزرگ با ۲ میلیون مشتری گزارش شده است.

نبرد بایننس با رگولاتورها تشدید شده است و بایننس مانند سال ۲۰۲۱ که اخطارهای نظارتی را از بیش از شش کشور دریافت کرد، خود را در یک مخمصه نظارتی قرار داد.

مربوط: از آمریکا پیروی نکنید: مدیر عامل بلاک چین استرالیا “مقررات از طریق اجرا” را ارائه می کند

به دنبال مسائل نظارتی اخیر در ایالات متحده، مدیر عامل بایننس بر بازار اروپا تمرکز کرده و مطابقت با مقررات ارز دیجیتال (MiCA) بازار اروپا را اعلام کرده است. اما مانند ایالات متحده، صرافی‌های ارز دیجیتال نیز در بسیاری از کشورهای اروپایی با واکنش‌های نظارتی مواجه هستند.

یک گزارش اخیر نشان داد که این صرافی از اوایل سال ۲۰۲۲ در فرانسه به دلیل اتهامات “پولشویی تشدید کننده” مورد بررسی قرار گرفته است. صرافی اخیراً پس از ناکامی در دریافت مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی از رگولاتورهای هلندی مجبور به خروج از بازار هلند شد. صرافی ارز دیجیتال همچنین برای کاهش خدمات خود در بریتانیا و قبرس درخواست داده است.

مجله: راهنمای شهرهای رمزنگاری به سیدنی: چیزی فراتر از یک پل نمادین

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا