اخبار ارز دیجیتال

آلمان NFT با مضمون سگ را برای کسب استعدادهای سایبری راه اندازی می کند: خبرنامه Nifty، 21-28 ژوئن

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزارت امور خارجه آلمان یک مجموعه NFT با موضوع سگ در قالب یک گنج یابی برای استخدام و آزمایش استعدادهای جدید سایبری ایجاد کرده است.

در خبرنامه این هفته، در مورد سرویس اطلاعات خارجی آلمان در مورد صدور گنج شکار غیرقابل تعویض (NFT) با تم سگ بخوانید و مجموعه جدید تمبر NFT از Dominion of the Islands Faroe را بررسی کنید. در مورد آخرین پیروزی هرمس در شکایت نقض حقوق متابیرکینز اطلاعاتی کسب کنید، نیفتی نیوز این هفته را بخوانید که شامل اضافه شدن بازی کارتی NFT Web3 Gods Unchained به فروشگاه Epic Games و دلیل ایجاد مجموعه NFT توسط سرویس مخفی ایالات متحده است. فراموش نکنید.

آژانس اطلاعاتی آلمان NFT با موضوع سگ را برای کسب استعدادهای سایبری راه اندازی می کند

سازمان اطلاعات خارجی آلمان، سرویس اطلاعات فدرال آلمان (BND)، در 19 ژوئن از مجموعه ای از NFT با موضوع سگ رونمایی کرد. جدای از تصاویر کارتونی سگ ها، این مجموعه شامل یک گنج یابی زنجیره ای برای جذب استعدادهای سایبری است.

سگ‌های BND NFT را فقط می‌توان با یافتن رشته‌هایی که در اینستاگرام سازمان ارسال شده است جمع‌آوری کرد که کاربران را به آدرس‌های خاص اتریوم هدایت می‌کند. کاربر باید از اطلاعات ارائه شده برای یافتن مجموعه و ایجاد NFT استفاده کند.

به خواندن ادامه دهید

قاضی به درخواست هرمس مبنی بر توقف همه فروش‌های NFT متابیرکین می‌پردازد

در 23 ژوئن، قاضی ایالات متحده مستقر در منهتن، جید لاکوف، درخواست برند مد لوکس هرمس را برای جلوگیری از فروش متاباژین NFT پذیرفت، که پیروزی دیگری برای این برند مد در یک شکایت نقض حقوقی محسوب می‌شود.

لاکوف نسبت به دفاع هنرمند میسون روچیلد از شکایت هرمس ابراز تردید کرده است و ادامه بازاریابی این هنرمند را زیر سوال می برد. او گفت که “کل برنامه” روچیلد این بود که مشتریان را فریب دهد تا فکر کنند هرمس از این پروژه حمایت می کند.

به خواندن ادامه دهید

اداره پست جزایر فارو تمبرهای تعبیه شده NFT صادر می کند

جزایر فارو اولین سری از تمبرهای خود را منتشر کرده است که با نام «مهرهای رمزنگاری» شناخته می‌شوند، کپی‌های دیجیتالی آن‌ها در بلاک چین به‌عنوان NFT ذخیره می‌شوند و به عنوان ایمیل واقعی عمل می‌کنند.

در 23 ژوئن، مجموعه ای به نام تمبرهای ماه می که با همکاری VariusSystems ایجاد شده است، در وب سایت رسمی سرویس پست محلی اعلام شد. جزایر فارو از دو کشور اروپایی دیگر اتریش و هلند در انتشار تمبر NFT پیروی می کنند.

به خواندن ادامه دهید

بله، سرویس مخفی یک مجموعه NFT دارد، اما نه، برای فروش نیست

کوین تلگراف با ماموری از دفتر سانفرانسیسکو سرویس مخفی، معروف به نیروی اتحاد فناوری دارایی دیجیتال، درباره مجموعه NFT در OpenSea صحبت کرد.

این بخش به طور خاص با جرایم مرتبط با رمزنگاری سروکار دارد و گفت که این مجموعه برای درک بهتر نحوه عملکرد NFT ها ایجاد شده است. یکی از تحلیلگران مالی پزشکی قانونی آژانس گفت که این همچنین به عنوان نمونه ای از علاقه آژانس به اکوسیستم ارزهای دیجیتال عمل می کند.

به خواندن ادامه دهید

بازی Immutable’s Gods Unchained در فروشگاه Epic Games عرضه شد

Gods Unchained، یک بازی کارتی معاملاتی NFT از Immutable Games، در فروشگاه Epic Games در 21 ژوئن عرضه می شود. بازی کارتی تجارت Web3 اکنون برای 230 میلیون مشتری Epic قابل دسترسی است.

در ابتدا، این بازی در ژوئن 2019 منتشر شد و تعداد کاربران تا ژانویه 2022 به 80000 نفر در هفته افزایش یافته است. هر کارت در دنیای Gods Unchained توسط یک NFT در Immutable X، شبکه لایه ۲ اتریوم نشان داده می شود.

به خواندن ادامه دهید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول، بازگردید.

بازی آلمان آمریکا اروپا

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا