اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بودجه بلاک چین در بحبوحه رکود بازار ۳ درصد افزایش یافته است

بخش بلاک چین در مجموع ۳۵۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خطرپذیر در ۳۴ معامله داشته است که نسبت به سال گذشته ۳ درصد افزایش داشته است.

بر اساس گزارشی که توسط Crypto Valley Venture Capital (CVVC) منتشر شده است، آلمان با وجود کاهش کلی عملکرد بازار جهانی بلاک چین، بالاترین سهم سرمایه گذاری جهانی را در سال ۲۰۲۳ ثبت خواهد کرد. گفته می شود که به اوج خود رسیده است.

در گزارش CVVC با عنوان: “گزارش بلاک چین ۲۰۲۳ آلمان” بخش بلاک چین کل سرمایه گذاری ۳۵۵ میلیون دلاری را در ۳۴ تراکنش ثبت کرد. طبق گزارش CVVC، این نشان دهنده افزایش ۳ درصدی بودجه برای کشورهای اروپای غربی نسبت به سال گذشته است.

وضعیت تامین مالی سرمایه خطرپذیر آلمان در سال ۲۰۲۳. منبع: CVVC

به طور جداگانه، این گزارش همچنین تاکید کرد که آلمان از سهم بی سابقه ای در تامین مالی جهانی برخوردار است. طبق گزارش ها، این کشور ۲.۴ درصد از وجوه بلاک چین جهانی و ۲.۵ درصد از تراکنش های جهانی را جذب کرده است. در مقایسه با ۰.۹ درصد بودجه جهانی و ۱.۹ درصد تجارت جهانی در سال ۲۰۲۲، نسبت هر دو آمار در سال ۲۰۲۳ افزایش یافته است.

وقتی صحبت از اروپا به میان می آید، آلمان نیز سرمایه های قابل توجهی را در اکوسیستم بلاک چین به اشتراک گذاشته است. این گزارش خاطرنشان کرد که این کشور ۹.۴ درصد از وجوه بلاک چین مبتنی بر اروپا و ۱۰.۳ درصد از کل تراکنش های بلاک چین اروپا را تضمین می کند.

این گزارش پیشرفت های حاصل شده در جمع آوری کمک های مالی آلمان را در زمانی که کل قاره در حال تجربه رکود در تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر است، نشان می دهد. بر اساس این گزارش، حجم بودجه در تمام قاره ها سال به سال کاهش یافته است. این گزارش حاکی از کاهش ۶۲ درصدی جذب سرمایه و کاهش ۴۴ درصدی معاملات در سراسر جهان نسبت به سه ماهه قبل است.

مربوط: VC های ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ تراکنش هایی به ارزش ۲.۶ میلیارد دلار انجام دادند.

در همین حال، مدیران سرمایه گذاری خطرپذیر بر این باورند که رکود بودجه کریپتو به دلیل فقدان نوآوری در این فضا است. در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، تونی چن از Foresight Ventures گفت که بیشتر داستان در این فضا از قبل “انجام شده” است، از جمله اثبات های دانش صفر، راه حل های لایه ۲ و توکن های غیرقابل تعویض (NFT). چن معتقد است به همین دلیل است که شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر از این حوزه دوری می کنند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا