اخبار ارز دیجیتال

dwpbank آلمان تجارت بیت کوین را به 1200 بانک وابسته در پلتفرم جدید ارائه می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Deutsche WertpapierService Bank (dwpbank)، یک پردازشگر اوراق بهادار، برای ارائه دارایی های دیجیتال بیشتر، به شرکت های وابسته خود یکپارچه سازی یکپارچه با خدمات فعلی خود ارائه می دهد.

Deutsche WertpapierService Bank (dwpbank)، که پردازش اوراق بهادار را به حدود 1200 بانک در آلمان ارائه می دهد، در حال ایجاد یک پلت فرم جدید wpNex برای ارائه بیت کوین (BTC) به تمام مشتریان خرده فروشی شرکت های وابسته خود در نیمه دوم سال جاری است.

طبق گزارش رسانه‌های محلی، این سرویس جدید دارای حساب‌های ارز دیجیتال در کنار سایر حساب‌های مشتریان بانک خواهد بود و نیازی به روش‌های تأیید اعتبار مشتری اضافی نخواهد داشت.

Tangany، ارائه‌دهنده Wallet-as-a-Service و Tradias خدمات تجارت دارایی دیجیتال Bankhaus Scheich نیز به پیشنهاد جدید خواهند پیوست. مشتریان خرده‌فروشی کلیدهای خصوصی را نگه نمی‌دارند. هایکو بک، مدیرعامل Dwpbank گفت این بانک قصد دارد در آینده ارزهای دیجیتال، دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار توکن شده را به خدمات خود اضافه کند.

بانکداری MLB اولین شرکت وابسته به dwpbank بود که وارد پلتفرم شد و در حال حاضر معامله می‌کند. پل اوتزات، رئیس پردازش حساب‌ها و اوراق بهادار در بانکداری MLP، در بیانیه‌ای گفت:

پورتال مشتریان MLP ما افزودنی منطقی به پیشنهادات مدیریت ثروت موجود ما است.

حساب کریپتو شما به حساب یورو نقدی شما مرتبط است، بنابراین می توانید بدون نیاز به یک حساب پرداخت جداگانه، تراکنش انجام دهید.

مرتبط: تقریبا نیمی از آلمانی ها در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند: گزارش

آلمان به عنوان یکی از دوستدار ارزهای دیجیتال در جهان انتخاب شده است. بانک DZ در ماه فوریه اعلام کرد که ارزهای دیجیتال را به خدمات مدیریت ثروت خود اضافه خواهد کرد. DZ Bank دومین بانک بزرگ آلمان از نظر دارایی و یک موسسه مرکزی در شبکه ای از تعاونی های بانکی با 8500 شعبه است.

با این حال، Nuri بانک رمزنگاری آلمان در ماه نوامبر تحت فشار بازار نزولی ارزهای دیجیتال تعطیل شد. تعداد مشتریان 500000 نفر بود. در بخش مالی سنتی، سهام دویچه بانک در 24 مارس سقوط کرد و به نوسانات بانک های اروپایی دامن زد. بر اساس گزارش ها، بازوی مدیریت ثروت دویچه بانک، DWS، در حال مذاکره با Tradias برای سرمایه گذاری در این خدمات است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگارینویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا