🚨 اخبار ارز دیجیتال

فروشنده گرجی گزینه های پرداخت رمزنگاری را در مشارکت جدید دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازرگانان گرجستانی پرداخت‌های رمزنگاری شده را از طریق مشارکت بین Gate Pay و CityPay.io می‌پذیرند و کاربران را به مزایای خدمات کریپتو متصل می‌کند.

Gate Pay، یک سرویس پرداخت ارز دیجیتال ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال Gate.io، با CityPay.io، یک استارت آپ مستقر در گرجستان که متخصص در پرداخت با ارزهای دیجیتال است، همکاری کرده است. این مشارکت بیش از ۶۰۰ تاجر در گرجستان را قادر می‌سازد تا از جایگزین‌های پرداخت رمزنگاری برای محصولات و خدمات خود استفاده کنند.

بر اساس این اعلامیه، همکاری با CityPay.io به کاربران Gate.io و Gate Pay این فرصت را می‌دهد تا با ده‌ها تاجر در سراسر گرجستان ارتباط برقرار کنند تا به آنها در رزرو هتل، خرید از سوپرمارکت‌ها و پرداخت در رستوران‌ها کمک کنند. فعالیت هایی مانند: شایان ذکر است، رستوران زنجیره‌ای Wendy’s یکی از شرکای CityPay.io است که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا هزینه وعده‌های غذایی خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

فنگ ژو، مدیر Gate Pay، گفت که راه اندازی Gate Pay با هدف پر کردن شکاف بین Web3 و زندگی روزمره مردم، تشویق کاربران به ورود به مشاغل، محصولات و برنامه های کاربردی ارزهای دیجیتال است. به همین دلیل است که تیم Gate Pay با شرکای مانند CityPay برای ارائه خدمات پرداخت رمزنگاری به بازرگانان کار می کند.

همکاری بین Gate Pay و CityPay.io تجربه خرید Web3 را برای طیف وسیع تری از تجار و مشتریان در منطقه به ارمغان می آورد. پایگاه کاربر و تجربه کاربری Gate Pay، همراه با شبکه تجاری و پوشش CityPay.io در گرجستان، این گسترش را تسهیل خواهد کرد.

مربوط: Gate.io 100 میلیون دلار برای احیای رمزارز و بازسازی اعتماد سرمایه گذاران متعهد می شود

گروه گیت فقط در حال گسترش دامنه فعالیت خود نیست.

در ۲۲ فوریه، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به دنبال مجوز رمزنگاری در هنگ کنگ باشد تا امکان استقرار Gate HK را فراهم کند.

گرجستان به عنوان یکی از دوستدارترین کشورهای رمزنگاری در جهان ظاهر شده است و قوانین رمزنگاری آن شرکت های رمزنگاری را تشویق کرده است تا شعبه هایی در منطقه راه اندازی کنند. دولت گرجستان جاه طلبی دارد تا این کشور را به هاب جهانی ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

مجله: در گرجستان، ارز دیجیتال ابزار مهمی برای پناهندگانی است که از جنگ فرار می کنند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا