اخبار ارز دیجیتال

Gensler پیشنهاد می کند که اپراتورهای توکن Staking باید “تطابق را دنبال کنند”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس SEC پس از جلسه کمیته هنگامی که در مورد اظهارات رئیس CFTC سؤال شد، به صورت فی البداهه با خبرنگاران صحبت کرد.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بار دیگر پیشنهاد کرد که سکه های اثبات سهام می توانند اوراق بهادار باشند. او نظرات خود را در 15 مارس پس از جلسه کمیته در مورد مسائل امنیت سایبری بیان کرد.

جنسلر با خبرنگاران در مورد پاسخ خود به اظهارات هفته گذشته راستین بهنهام رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا به کمیته کشاورزی سنا مبنی بر اینکه استیبل کوین و اتریوم (ETH) “به کالا تبدیل خواهند شد” صحبت کرد. همانطور که توسط The Block گزارش شده است، Gensler پاسخ داد:

سرمایه‌گذاران با انتظار بازده سرمایه‌گذاری می‌کنند، با انتظار چیزی در این توکن‌ها، چه توکن‌های اثبات سهام باشند یا نباشند. 18 درصد بازده.”

پروتکل‌ها هر چه را که تبلیغ می‌کنند و در پروتکل قرار می‌دهند، توکن‌ها را در پروتکل قفل می‌کنند، اغلب توسط گروه‌های کوچکی از کارآفرینان و توسعه‌دهندگان ایجاد می‌شوند، اما این برای هر اپراتور توکن، […] در مورد واسطه ها هم همینطور.”

جنسلر قبلا نظر خود را در مورد سکه های اثبات سهام بیان کرده است. در ماه سپتامبر، پس از ادغام اتریوم، جنسلر گفت که دارندگان سکه اثبات سهام، اعضای «سرمایه گذارانی هستند که انتظار سود بر اساس تلاش دیگران را دارند».

در اواخر همان ماه، گنسلر به کمیته بانکداری سنا گفت که سهام‌داری «یکی دیگر از شاخص‌ها، تحت آزمون هاوی است که سرمایه‌گذاران بر اساس تلاش‌های دیگران انتظار سود دارند».

مرتبط: Proof of Stake Alliance کاغذ سفیدی در مورد جنبه های حقوقی شرط بندی نقدینگی منتشر کرد

تست هوی که قدمت آن به سال 1946 برمی گردد، در قوانین ایالات متحده برای شناسایی اوراق بهادار استفاده می شود.

در اوایل سال جاری، SEC صرافی کریپتوکارنسی کراکن را مجبور به توقف خدمات و پرداخت 30 میلیون دلار تسویه حساب در 9 فوریه کرد که این امر باعث شد آژانس اقدامات اجرایی جدیدی را در صنعت کریپتو آماده کند. Gensler در آن زمان گفت: “اگر آنها می خواهند سهام را پیشنهاد دهند، ما بی طرف هستیم. سرمایه گذاران به این افشا نیاز دارند، بنابراین لطفا ثبت نام کنید.”نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا