اخبار ارز دیجیتال

جنسیس تریدینگ 175 میلیون دلار وجوه قفل شده در FTX را فاش می کند

Genesis Trading آخرین شرکتی است که در معرض FTX قرار دارد و ممکن است مانند پس از ورشکستگی 3AC از شرکت مادر خود کمک بگیرد.

Genesis Trading، سازنده بازار و شرکت تابعه وام دهی گروه ارز دیجیتال، در تلاشی برای اطمینان از شفافیت اعلام کرده است که تجارت مشتقات آن تقریباً 175 میلیون دلار وجوه قفل شده در حساب های تجاری FTX دارد.

جنسیس این خبر را در یک رشته توییتی در 10 نوامبر به اشتراک گذاشت و تصریح کرد که وجوه قفل شده “بر فعالیت های بازارسازی ما تأثیری نخواهد گذاشت.”

جنسیس همچنین گفته است که هیچ رابطه مستمری با FTX یا شرکت خواهرش Alameda Research ندارد و مدیر عامل FTX Sam Bankman-Fried گفته است که “این معامله نیز بسته شده است.”

اتهامات مربوط به این رابطه ادامه دار به دنبال شرکت های دیگر در صنعت کریپتو است که سعی می کنند خود را از نفوذ FTX دور کنند و Tether، Circle، Kraken و Coinbase همگی جزو شرکت های مورد بحث هستند. اعلام می کند که در معرض خطر قرار نگرفته است.

در حالی که پیدایش پیشنهاد شد در موضوعی در 10 نوامبر مبنی بر اینکه سرمایه و موقعیت ها در FTX با “عملکرد کامل امتیاز معاملاتی ما” تداخلی نخواهد داشت، شرکت مادر Digital Currency Group مانند جنسیس وارد عمل شد. من هنوز نمی دانم که آیا به آن نیاز دارم یا نه. از قرار گرفتن در معرض سه فلش پایتخت (3AC).

مربوط: گلکسی دیجیتال 77 میلیون دلار قرار گرفتن در معرض FTX، با 48 میلیون دلار به طور بالقوه در برداشت قفل شده است.

روایت آفرینش در انجیل ادعا کرد در 9 نوامبر، سرمایه‌گذاران گفتند که در میان تأثیر FTX پس از ادعای اینکه به دنبال آن‌ها برای مدیریت ریسک در شرایط نوسان بازار بود، «مقادیر رکوردی» را چاپ کرده‌اند.

با این حال، وام‌های فعال آن در آخرین زمستان کریپتو 74.8 درصد کاهش یافت و طبق آخرین گزارش سه ماهه سوم، مانده وام فعال آن از 11.1 میلیارد دلار برای مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است. در مقایسه با مجموع 2.8 میلیارد دلار.



نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا