اخبار ارز دیجیتال

پیدایش به مشتریان می گوید که مشکلات مالی پس از درخواست جمینی برای اقدام به زمان بیشتری نیاز دارند

درار اسلام، مدیرعامل موقت جنسیس، نامه دومی را به مشتریان ارسال کرده است که در آن بیان شده است که وام دهندگان ارزهای دیجیتال با مشکلات نقدینگی ناشی از فروپاشی FTX دست و پنجه نرم می کنند، اما هنوز وجود ندارد.

درار اسلام، مدیر عامل موقت بازار کریپتو و وام دهنده جنسیس، نامه ای به مشتریان ارسال کرده است تا آنها را در مورد تلاش های شرکت برای حمایت مالی و از سرگیری برداشت و وام های جدید به روز کند. بین بری سیلبرت، مالک جنسیس، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، و کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، این اتفاق دو روز بعد رخ داد. مسئله.

بلومبرگ در ۴ دسامبر گزارش داد که اسلام “معتقد است که می توان به راه حل دست یافت.”

ما متعهد به مهاجرت در سریع ترین زمان ممکن هستیم، اما این یک فرآیند بسیار پیچیده است و حتی بیشتر طول می کشد.

وینکلوس در تاریخ ۲ ژانویه نامه ای سرگشاده به سیلبرت در توییتر ارسال کرد و او را به “درگیر شدن در تاکتیک های مخرب توقف” در رابطه با بدهی ۹۰۰ میلیون دلاری جنسیس به جمینی متهم کرد. وینکلووس افزود: «ما از شما می‌خواهیم تعهد عمومی برای همکاری برای حل این مشکل تا ۸ ژانویه ۲۰۲۳ داشته باشید. او درخواست را در تاپیک تکرار کرد، اما سیلبرت آن را تایید نکرد.

مشکلات مالی فعلی جنسیس از قفل شدن وجوه در حساب های تجاری FTX آنها ناشی می شود. این شرکت در ۱۰ نوامبر گفت که حدود ۱۷۵ میلیون دلار در حساب‌هایی دارد که دیگر قابل دسترسی نیستند. جنسیس خروج خود را در ۱۶ نوامبر متوقف کرد و بنا بر گزارش ها به بانک سرمایه گذاری Moelis & Company برای مشاوره در مورد بازسازی هفته آینده نزدیک شد.

اسلیم در نامه‌ای به تاریخ ۷ دسامبر به مشتریانش گفت که «هفته‌های بیشتری طول می‌کشد، نه روزها، تا به مسیری رو به جلو» برای بهبود مالی برسیم.

موارد مرتبط: Grayscale ETH Trust به رکورد ۶۰% تخفیف نزدیک می شود، حرکت عصبی در برابر DCG ادامه دارد

جمینی از بانک سرمایه گذاری Houlihan Lokey برای ایجاد طرحی برای “رفع مشکل نقدینگی” که جنسیس را از پرداخت ۹۰۰ میلیون دلاری که طبق گزارش ها به اعضای برنامه Gemini’s Earn بدهکار بود، منع کرده است. Winklevoss یک مهلت یک هفته ای برای پاسخگویی به برنامه ها در ۲۰ دسامبر تعیین کرد. در ۲۷ دسامبر، سرمایه گذاران از Winklevoss و یکی از بنیانگذاران Gemini، Tyler Winklevoss به دلیل وجوه مسدود شده در برنامه Earn شکایت کردند و آنها را به تقلب و نقض قوانین اوراق بهادار متهم کردند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا