اخبار ارز دیجیتال

جنسیس از راجر برر به دلیل ۲۰ میلیون دلار به دلیل معامله گزینه های رمزنگاری نشده شکایت کرد

راجر بور، که معمولاً به عنوان “عیسی بیت کوین” شناخته می شود، ۲۰ روز مهلت داشت تا به احضاریه پاسخ دهد قبل از اینکه مجبور به پرداخت پیش فرض شود.

راجر بور، حامی بیت‌کوین کش (BCH) توسط یکی از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو جنسیس بیش از ۲۰.۸ میلیون دلار از گزینه‌های ارز دیجیتال تسویه‌نشده شکایت کرده است.

GGC International، بخشی از وام دهندگان رمزنگاری ورشکسته، در ۲۳ ژانویه شکایتی علیه Ver در دادگاه عالی ایالت نیویورک تنظیم کرد. ۳۰ دسامبر ۲۰۲۲.

به ور در مجموع ۲۰ روز فرصت داده شد تا به احضاریه پاسخ دهد. اگر یک حامی BCH نتواند در آن مدت پاسخ دهد، به طور پیش فرض پرداخت کامل را انجام خواهد داد. تا زمان نگارش این مقاله، طرفداران BCH هنوز به این موضوع پاسخ نداده اند.

قسمتی از شکایت علیه راجر ور.منبع: دادگاه عالی نیویورک

به گفته وب سایت جنسیس، GGC International یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا است. این شرکت متعلق به Genesis Bermuda Holdco Limited تحت Genesis Global Holdco است، نهادی که در پرونده ورشکستگی گنجانده شده است.

راجر بور به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر در زمان نگارش پاسخی نداد.

سال گذشته، Ver همچنین به شدت در اتهامات پیش فرض ظاهر شد. مدیر عامل CoinFLEX مارک لمب ادعا کرد که Ver به شرکت ۴۷ میلیون دلار به صورت USD Coin (USDC) بدهکار است و با یک قرارداد کتبی متعهد شده است. در ۲۸ ژوئن، ور بدون استناد مستقیم به شرکت، این اتهامات را رد کرد.

مربوط: پرونده ورشکستگی جنسیس برای اولین بار محاکمه شد

در ۲۰ ژانویه، وام دهنده ارز دیجیتال برای فصل ۱۱ ورشکستگی در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرد. این شرکت برای پیشبرد کسب و کار خود تجدید ساختار تحت نظارت دادگاه را آغاز کرده است. این فرآیند توسط یک کمیته ویژه با هدف ارائه بهترین نتیجه ممکن برای مشتریان جنسیس و کاربران Gemini Earn هدایت می شود.

در همین حال، طلبکاران جنسیس به شرکت مادر جنسیس گلوبال، گروه ارز دیجیتال (DCG) توجه دارند. در ۲۴ ژانویه، طلبکاران جنسیس یک شکایت دسته جمعی اوراق بهادار علیه DCG و موسس و مدیر عامل آن بری سیلبرت تنظیم کردند. طلبکاران ادعا کردند که این شرکت با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، قوانین فدرال اوراق بهادار را نقض کرده است.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا