اخبار ارز دیجیتال

جنسیس از شرکت مادر DCG و سایر شرکت های وابسته به دلیل وام های معوق 600 میلیون دلاری شکایت کرد.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

DCG سال گذشته 500,000 دلار از یک شرکت تابعه وام گرفت و DCG Investments بیش از 18,000 BTC وام گرفت که طبق گزارش ها، هر دوی آنها نپرداختند.

شرکت مالی ورشکسته جنسیس گلوبال کپیتال (GGC) در تاریخ 6 سپتامبر دو شکایت را برای بازپرداخت وام های معوقه از شرکت های وابسته خود تنظیم کرد. مبلغ کل وام بیش از 600 میلیون دلار است.

GGC شکایتی را در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک علیه گروه ارز دیجیتال (DCG) و DCG International Investments (DCIG) تنظیم کرده است. GGC و DCGI هر دو متعلق به DCG هستند.

با توجه به شکایت علیه DCGI، GGC در ژوئن 2022 تحت یک قرارداد وام باز که در سال 2019 امضا شد، 18697.7 بیت کوین (BTC) را به DCGI وام داد. وام معوق در نوامبر به وام ثابت با سررسید 11 مه 2023 تبدیل شد. وام تا حدی بازپرداخت شد و موجودی آن 4550.5 BTC باقی ماند.

جنسیس علیه DCG شکایت کرد. منبع: PACER

DCIG در 9 می درخواستی را به GGC ارسال کرد تا بدهی را به یک وام باز بازگرداند. GGC با این موافقت نکرد، اما موجودی پرداخت نشد. GGC به دنبال بازپرداخت شامل بهره و کارمزد دیرکرد است.

دو طرف تحت میانجیگری قرار گرفتند که در ماه اوت به پایان رسید، اما بر اساس شکایت، مذاکرات ادامه دارد. تا زمان نوشتن این مقاله، 4550.5 بیت کوین تقریباً 116،875،000 دلار ارزش دارد.

مطالب مرتبط: گروه ارزهای دیجیتال با ادعای اینکه این یک کمپین روابط عمومی است، درخواست رد شکایت جمینی را ارائه می کند.

طبق یک شکایت جداگانه، GGC در سال 2022 چهار وام به مبلغ 500 میلیون دلار به DCG داده است. سررسید این وام ها در 11 می و 13 می 2023 است. DCG در 9 می گفت که این وام ها می توانند بر اساس پیشنهادات قبلی به وام های باز تبدیل شوند، اما GGC مخالفت کرد.

GGC به دنبال بازپرداخت اصل مبلغ بدون تأخیر است. این وام ها نیز در حال میانجیگری هستند و ممکن است همچنان مذاکره شود.

GGC در ژانویه اعلام ورشکستگی کرد. این شرکت در ماه نوامبر برداشت ها و فعالیت های جدید وام را به حالت تعلیق درآورد و با اعلام ورشکستگی، کارمندان خود را اخراج کرد. این شرکت 3.5 میلیارد دلار به 50 طلبکار اصلی خود بدهکار است.

DCG در 29 آگوست با طلبکاران بدون وثیقه شورای همکاری خلیج فارس به توافقی اصولی دست یافت تا 70 تا 90 درصد معادل دلار باقیمانده را بازگرداند، اما کمیته بستانکاران ویژه و صرافی ارزهای دیجیتال Gemini از این توافق حمایت کردند. من نکردم.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا