اخبار ارز دیجیتال

به گفته DCG، تسویه جنسیس به دلیل مطالبات طلبکاران جدید به حالت تعلیق درآمد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس طرح تسویه اولیه، انتظار می رفت طلبکاران جنسیس ۸۰ درصد از وجوه از دست رفته در ورشکستگی را بازیابی کنند.

شرکت ارزهای دیجیتال مشکل دار جنسیس کپیتال، دو ماه پس از معامله اولیه، تسویه حساب خود توسط طلبکاران به حالت تعلیق درآمد و این نگرانی ها را در مورد زمان بندی این فرآیند افزایش داد.

گروه ارز دیجیتال (DCG)، شرکت مادر جنسیس، در ۲۵ آوریل در توییتر گفت: مسئله بیانیه پیدایش ارائه یک ادعا برای داوری. این شرکت گفت که مطالبات جدید طلبکاران می تواند تسویه حساب جنسیس را پیچیده کند.

جنسیس کاپیتال در ماه فوریه پس از دستیابی به یک “توافق اصولی” با DCG و طلبکارانش، تسویه حساب جامعی را در دادگاه ورشکستگی ارائه کرد. بر اساس این طرح، انتظار می رفت طلبکاران جنسیس ۸۰ درصد از وجوه از دست رفته در ورشکستگی را دریافت کنند.

به گفته DCG، ماه‌ها بعد، طلبکاران Genesis در نهایت ادعاهایی را مطرح کردند که به طور قابل توجهی روند دادگاه جاری را مختل کرد.

DCG نوشت: “با توجه به دخالت محدود طلبکاران جنسیس از زمان تشکیل پرونده در دادگاه فوریه، درک دلیل آن دشوار است، اما برخی از طلبکاران مجبور شده اند از توافقات قبلی خارج شوند. من درک می کنم که شما تصمیم به ترک آن گرفته اید.”

DCG همچنان متعهد به دستیابی به یک توافق حل و فصل است که برای همه منصفانه باشد، و گفت که باید خواسته های جدید برای امتیازات قبلی را در نظر بگیرد.

ما نمی دانیم که آیا صدها هزار طلبکار از این تحول آگاه هستند یا خیر، اما آخرین ترفند باعث طولانی شدن روند دادگاه می شود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، جنسیس در ژانویه سال ۲۰۲۳ برای ورشکستگی فصل ۱۱ در منطقه جنوبی نیویورک ثبت نام کرد. در تشکیل پرونده، شرکت بدهی‌ها را بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار و دارایی‌ها را در همین محدوده برآورد می‌کند.

مربوط: مزایده سلسیوس دارای Gemini و Coinbase به عنوان پیشنهاد دهندگان جدید است: گزارش

جنسیس یکی از چندین شرکتی است که به دلیل فروپاشی صرافی FTX دچار بحران نقدینگی عظیم در بازار ارزهای دیجیتال شده است. دیگر شرکت‌های رمزنگاری مشکل‌دار عبارتند از وام‌دهنده کریپتو سلسیوس، صرافی کریپتو Winklevoss Gemini، و شرکت ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital.

مجلات: از SNL و The Tonight Show تا Sotheby’s: برایان برینکمن خالق NFTنویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا