اخبار ارز دیجیتال

جنسیس پس از رویدادهای اخیر بازار، 140 میلیون دلار تزریق سهام اضافی دریافت کرد

به گفته این شرکت، این امر موقعیت آن را به عنوان یک رهبر جهانی در بازار سرمایه کریپتو تقویت می کند.

Genesis Trading در 10 نوامبر اعلام کرد که 140 میلیون دلار سرمایه اضافی از شرکت مادر Digital Currency Group دریافت خواهد کرد. به گفته این شرکت، این تصمیم برای “تقویت ترازنامه” و ارتقای “موقعیت خود به عنوان یک رهبر جهانی در بازار سرمایه کریپتو” گرفته شده است.

جنسیس همچنین گفت که امیدوار است تزریق سهام شرکت را در موقعیتی قرار دهد که از “تقاضای فزاینده” برای مشتریان و خدماتش حمایت کند.

در 10 اکتبر، Genesis Trading فاش کرد که تجارت مشتقات آن تقریباً 175 میلیون دلار وجوه در حساب های معاملاتی FTX قفل شده است. FTX با “بحران نقدینگی” مواجه است و اخیراً اعلام ورشکستگی کرده است، اما جنسیس به مشتریان اطمینان داده است که میلیون‌ها دلار حبس شده در FTX بر فعالیت‌های بازارسازی آن تأثیری نخواهد گذاشت.

جنسیس همچنین به مشتریان اطمینان داد که “رابطه تامین مالی مداوم با FTX یا Alameda” ندارد. با توجه به رویدادهای اخیر بازار که کل صنعت کریپتو را تحت تاثیر قرار داده است، بسیاری از شرکت ها از جمله Tether، Circle، Kraken و Coinbase از نفوذ FTX فاصله گرفته اند. شرکت، پروژه.

مرتبط: جنسیس تریدینگ 175 میلیون دلار وجوه قفل شده در FTX را نشان می دهد

در ماه ژوئیه، جنسیس تریدینگ یکی از وام دهندگان برجسته بود که در معرض 3 Arrows Capital (3AC)، یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال سنگاپور بود که در حال حاضر در حال انحلال است. در آن زمان، مدیر عامل سابق مایکل مورو گفت که 3AC پس از ناکامی در برآورده ساختن حاشیه سود سرمایه وام گرفته شده از جنسیس، توانست ضررهای خود را کاهش دهد.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا