اخبار ارز دیجیتال

جنسیس به دنبال حل و فصل سریع اختلافات طلبکاران و خروج از ورشکستگی در ماه مه است

وکلای جنسیس خوشبین هستند که اختلافات طلبکاران می تواند قبل از پایان هفته حل شود و این شرکت می تواند طی چهار ماه به روند ورشکستگی پایان دهد.

وکلای شرکت ورشکسته وام دهنده کریپتو جنسیس خوشبین هستند که این شرکت بتواند اختلافات طلبکاران خود را در این هفته حل و فصل کند و مراحل فصل ۱۱ خود را تا اواخر ماه مه تکمیل کند.

بر اساس گزارش رویترز، شان اونیل، وکیل جنسیس، این اظهارات را در جلسه اولیه دادگاه در ۲۳ ژانویه در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک بیان کرد.

وی افزود که جنسیس تا حدی اطمینان دارد که تا پایان هفته اختلافات خود را با طلبکاران حل می کند و از قاضی می خواهد که در صورت لزوم داور تعیین کند، اما گفت:

من که الان اینجا نشسته‌ام، فکر نمی‌کنم به میانجی نیاز داشته باشیم. من بسیار خوشبین هستم.»

جنسیس در ۱۹ ژانویه برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد. در آن مرحله، شرکت از قبل برنامه‌های بازسازی را در راستای پیگیری «فروش، تأمین مالی و/یا معامله سهام» داشت که می‌توانست «در مالکیت جدید ظاهر شود».

این ورشکستگی حدود دو ماه پس از آن اتفاق می‌افتد که جنسیس برداشت‌های خود را در نوامبر ۲۰۲۲ تعلیق کرد و دلیل آن آشفتگی بازار پس از ورشکستگی صرافی FTX بود.

قاضی شان لین مجموعه ای از درخواست های «روز اول»، استاندارد در روند ورشکستگی، به جنسیس اعطا شد. این شامل اجازه دادن به شرکت برای پرداخت حقوق کارکنان و فروشندگانش بود.

لین اضافه کرد که جنسیس مجبور نیست اسامی مشتریانش را در لیست طلبکارانش فاش کند و دلیل آن نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی است. لین همچنین پیشنهاد کرد که وام دهندگان به کاربران در مورد کلاهبرداری های احتمالی فیشینگ در صورت انتشار نام آنها بعداً هشدار دهند.

جنسیس در ۱۹ می گفت که قصد دارد دارایی ها را به حراج بگذارد و مراحل ورشکستگی را در کمتر از چهار ماه تکمیل کند.

مربوط: مدیر اجرایی BlockFi ادعا می کند که دادگاه ورشکستگی باید پاداش هایی را برای حفظ استعدادها تأیید کند

دارایی ها و بدهی های این شرکت کمی بیش از ۵ میلیارد دلار است و طبق گزارش ها، بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار حداقل ۳.۴ میلیارد دلار بدهکار هستند. تعلیق برداشت در سال گذشته جنسیس بر کاربران یک محصول سودآور به نام «کسب» در صرافی جمینی تأثیر گذاشت.

جمینی بزرگترین طلبکار جنسیس است که حدود ۷۶۶ میلیون دلار بدهکار است.

بزرگترین بدهکار شرکت مادر Digital Currency Group (DCG) است که حدود ۱.۶ میلیارد دلار شامل وام ۵۷۵ میلیون دلاری در ماه مه و ۱.۱۰ دلار سفته سررسید ۱۰ ساله دارد. ۵۰ میلیون دلار به جنسیس بدهکار است.

DCG با مشکلات مالی خود مواجه است، اما ورشکستگی شامل DCG نمی شود. به طور مشابه، نهادهای Genesys که در معاملات مشتقات، معاملات نقدی، دلالان و حضانت فعالیت می کنند، بخشی از روند رسیدگی نیستند و طبق Genesys به فعالیت خود ادامه می دهند.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا