اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران جنسیس شکایتی علیه بری سیلوربارت و دی سی جی ارائه می کنند

گروهی از طلبکاران در حالی که جنسیس در اواسط اولین جلسه رسیدگی به ورشکستگی خود بود، در یک دادخواست دسته جمعی جدید به شرکت سیلی زدند.

شرکت مشکل دار ارزهای دیجیتال Digital Currency Group (DCG) پس از اینکه شرکت تابعه آن Genesis Capital در یک شکایت دسته جمعی جدید مورد سیلی قرار گرفت، با مشکلات حقوقی بیشتری مواجه شد.

گروهی از طلبکاران جنسیس یک شکایت دسته‌بندی اوراق بهادار (SCA) علیه DCG و موسس و مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار فدرال تنظیم کرده‌اند.

این شکایت توسط شرکت حقوقی Silver Golub & Teitell (SGT) مستقر در کانکتیکات به نمایندگی از افراد و نهادهایی که قراردادهای وام دارایی دیجیتال را با Genesis منعقد کرده اند، ارائه شده است. این شرکت حقوقی به دلیل رسیدگی به دعاوی مهم صنعتی، از جمله دعوای دسته جمعی که علیه کوین بیس در مارس ۲۰۲۲ ارائه شد، شناخته شده است.

شکایت جدید علیه DCG و Silbert ادعا می‌کند که Genesis در ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در نقض قوانین اوراق بهادار با اجرای قراردادهای وام‌دهی اوراق بهادار بدون واجد شرایط بودن برای معافیت از ثبت تحت قوانین اوراق بهادار فدرال بوده است.

در این دادخواست همچنین ادعا شده است که جنسیس از طریق طرحی برای کلاهبرداری از وام دهندگان دارایی دیجیتال بالقوه و موجود با اظهارات نادرست و گمراه‌کننده، مرتکب کلاهبرداری از اوراق بهادار شده است.

وکیل SGT گفت: “طبق این شکایت، فعالیت کلاهبرداری برای ترغیب وام دهندگان دارایی دیجیتال بالقوه برای وام دادن دارایی های دیجیتال به Genesis Global Capital و جلوگیری از وام دهندگان موجود از بازخرید دارایی های دیجیتال انجام شده است.”

DCG که در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد، شرکت مادر چندین دارایی دیجیتال و زیرمجموعه‌های متمرکز بر بلاک چین است، از جمله Genesis، مدیر دارایی دیجیتال Grayscale Investments، شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Foundry، و رسانه مجازی CoinDesk. یک شرکت فعال ارز دیجیتال مبتنی بر کانکتیکات. مدیر عامل فعلی DCG، Silbert، ۴۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد و همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که جنسیس اولین جلسه ورشکستگی خود را در ۲۳ ژانویه پس از تشکیل پرونده ورشکستگی در ۱۹ ژانویه برگزار می کند. پرونده ورشکستگی ماه ها پس از توقف برداشت جنسیس در ۱۶ نوامبر صورت می گیرد. بازار ارزهای دیجیتال نزولی

مربوط: جنسیس به دنبال حل و فصل سریع اختلافات طلبکاران و خروج از ورشکستگی در ماه مه است

جمینی، یک پلتفرم تجارت رمزنگاری که توسط برادران وینکلووس تأسیس شده است، یکی از بزرگترین طلبکاران جنسیس است که طبق گزارش ها، این شرکت ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار است. در ۲۰ ژانویه، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، در توییتر نوشت اعلام این شرکت اعلام کرد که در حال آماده شدن برای اقدام قانونی مستقیم علیه DCG، Silbert و “سایر افرادی که مسئولیت کلاهبرداری را دارند” است.

مشخص نیست که آیا Gemini بخشی از شکایتی است که توسط SGT ارائه شده است. این شرکت حقوقی بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا