🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیدایش از متخصصان بازسازی در جنگ برای جلوگیری از ورشکستگی دعوت می کند

گفته می شود که Moelis & Company برای کمک به وام دهندگان مشکل دار در بررسی همه گزینه های ممکن وارد شده است.

طبق گزارش ها، شرکت وام دهی کریپتو جنسیس گلوبال کپیتال، یک مشاور بازسازی را برای بررسی همه گزینه های ممکن، از جمله اما نه محدود به ورشکستگی، استخدام کرده است.

مشخص است که این شرکت بانک سرمایه گذاری Moelis & Company را برای بررسی گزینه ها استخدام کرده است، اما افرادی که با این وضعیت آشنا هستند گفتند که هیچ تصمیم مالی گرفته نشده است و شرکت می تواند از اعلام ورشکستگی اجتناب کند. گزارش نیویورک تایمز در ۲۲ نوامبر.

جالب اینجاست که Moelis & Company نیز یکی از شرکت‌هایی بود که پس از اینکه Voyager Digital برداشت‌ها و سپرده‌ها را در اول جولای تعلیق کرد تا «گزینه‌های استراتژیک» را بررسی کند، درگیر بود.

چند روز بعد، وویجر دیجیتال برای بخش ۱۱ ورشکستگی در منطقه جنوبی نیویورک به عنوان بخشی از یک طرح بازسازی برای در نهایت “بازگرداندن ارزش به مشتریان” اعلام کرد.

با این حال، یکی از سخنگویان جنسیس اخیراً به کوین تلگراف گفته است که پس از گزارش بلومبرگ در ۲۱ نوامبر، هیچ برنامه قریب‌الوقوعی برای اعلام ورشکستگی ندارد.

سخنگو گفت: “ما هیچ برنامه فوری برای ورشکستگی نداریم. هدف ما این است که وضعیت فعلی را با توافق و بدون اعلام ورشکستگی حل کنیم. جنسیس همچنان به گفتگوهای سازنده با طلبکاران ما ادامه می دهد.”

جنسیس طبق گزارش‌ها به دنبال چیزی بین ۵۰۰ تا ۱ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران است تا در نهایت کسری ناشی از “آشفتگی بی‌سابقه بازار” و کاهش صرافی ارزهای دیجیتال FTX را جبران کند.

بر اساس گزارش ۲۲ نوامبر بلومبرگ، وام دهنده مشکل دار ۲.۸ میلیارد دلار در ترازنامه خود داشت که حدود ۳۰ درصد از وام ها از گروه ارز دیجیتال مادر، شرکت های وابسته و وام دهندگان به “احزاب مرتبط”، از جمله؛ واحد، تجارت جهانی جنسیس.

نامه‌ای که اخیراً از سوی مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، بری سیلبرت منتشر شده، می‌گوید جنسیس گلوبال کپیتال ۵۷۵ میلیون دلار بدهی دارد که در ماه می ۲۰۲۳ سررسید می‌شود.

مربوط: جنسیس برنامه‌های قریب‌الوقوع برای اعلام ورشکستگی را رد می‌کند

از زمانی که FTX در ۱۱ نوامبر سقوط کرد، همه نگاه ها به Genesis، Grayscale Investments و شرکت مادر آنها Digital Currency Group بود که می تواند قربانیان بعدی این همه گیری باشد. من یک نگرانی دارم.

در هفته گذشته، هر سه شرکت تلاش کرده اند تا ترس سرمایه گذاران را کاهش دهند.

Grayscale Investments در توییتی در ۱۷ نوامبر به سرمایه گذاران اطمینان داد و بیان کرد که “ایمنی و امنیت دارایی های زیربنایی محصولات دارایی دیجیتال Grayscale تحت تاثیر قرار نگرفته است.” با استناد به تعلیق برداشت از معاملات، افزود که این محصول همچنان به کار خود ادامه می دهد. طبیعی.

جنسیس مجدداً تاکید کرد که علیرغم تعلیق برداشت‌های مشتری در کسب‌وکار وام‌دهی، فعالیت‌های معاملاتی و قیومتی خود و معاملات مشتقات “کاملاً فعال باقی می‌مانند”.

در همین حال، نامه اخیر بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال به سرمایه گذاران، به سرمایه گذاران اطمینان داد که DCG در مسیر دستیابی به ۸۰۰ میلیون دلار درآمد در سال ۲۰۲۲ است.

او گفت: “ما تاکنون زمستان ارزهای دیجیتال را پشت سر گذاشته ایم. ممکن است امسال سخت تر باشد، اما در کل قوی تر خواهیم بود.”نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا