اخبار ارز دیجیتال

DCG می گوید پرونده ورشکستگی جنسیس توسط یک هیئت مستقل تصمیم گیری شد

کمیته ویژه ای متشکل از مدیران مستقل توصیه و تصمیم به تشکیل پرونده حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ کردند.

شرکت مادر جنسیس کپیتال، گروه ارز دیجیتال (DCG)، در بیانیه ۲۰ ژانویه هر گونه دخالت در تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس را رد کرد.

بایگانی فصل ۱۱ به جنسیس اجازه می دهد تا به دنبال بازسازی بدهی، دارایی ها و سایر فعالیت های تجاری خود باشد. این شرکت بدهی ها را در بازه ۱ تا ۱۰ میلیارد دلاری به همراه دارایی ها در همین محدوده برآورد می کند. DCG در بیانیه ای اعلام کرد:

جنسیس دارای تیم مدیریت مستقل خود، مشاوران حقوقی و مالی است که مسئول تجدید ساختار جنسیس کپیتال هستند و یک کمیته ویژه از مدیران مستقل که توصیه و تعیین کردند که جنسیس کاپیتال فصل ۱۱ را تشکیل دهد. همه کارکنان DCG، از جمله اعضای هیئت مدیره Genesys در تصمیم گیری برای تشکیل پرونده ورشکستگی شرکت داشتند.”

فقط مؤسسات وام دهی Genesys (Genesis Global Holdco، Genesys Global Capital و Genesys Asia Pacific – مجموعاً Genesys Capital) درخواست حمایت از ورشکستگی داده اند. Genesis Global Trading و شرکت Genesis spot و مشتقات تجاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

مربوط: Crypto Biz: «کمپین دروغ‌پردازی با دقت طراحی‌شده DCG»؟

DCG در بیانیه ای اعلام کرد که قصد دارد به طور معمول به فعالیت خود در کنار سایر شرکت های تابعه از جمله Grayscale Investments، Foundry Digital، Reno Group Holdings، CoinDesk و Tradeblock Corporation ادامه دهد.

در نامه ای که در ۱۷ ژانویه به سهامداران ارسال شد، DCG «۵۲۶ میلیون دلار سررسید می ۲۰۲۳ و ۱.۱ میلیارد دلار سفته به موعد ژوئن ۲۰۳۲» بدهکار بود. این شرکت گفت که قصد دارد در طول فرآیند بازسازی به تعهدات خود در قبال جنسیس کپیتال رسیدگی کند. به گزارش کوین تلگراف، این نامه همچنین از تعلیق پرداخت سه ماهه سود سهام برای حفظ نقدینگی خبر داد.

مشکلات جنسیس پس از توقف خروج در نوامبر آشکار شد، که شرکت آن را به دلیل “آشفتگی بی سابقه بازار” پس از فروپاشی FTX عنوان کرد. این شرکت بعداً فاش کرد که ۱۷۵ میلیون دلار در حساب FTX خود باقی مانده است. توقف برداشت، مشتریان صرافی ارزهای دیجیتال Gemini را تحت تاثیر قرار داده و از هیئت مدیره DCG خواسته اند تا بری سیلبرت، مدیر عامل شرکت را برکنار کنند.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا