اخبار ارز دیجیتال

تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس واکنش های متفاوتی را در جامعه برمی انگیزد

یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال توضیح داد که چگونه شرکت‌های ارزهای دیجیتال ممکن است در تمام ورشکستگی‌های اخیر به هم متصل شوند.

هنگامی که وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در نیویورک ثبت نام کرد، اعضای جامعه کریپتو به رسانه های اجتماعی رفتند تا نظرات خود را در مورد این موضوع بیان کنند.

اعضای انجمن از این باور که هیچ کس مقصر نیست، تا برچسب زدن کل مفهوم وام رمزنگاری به عنوان “مضحک”، ولگردی و ورشکستگی به ظاهر بی پایان در فضای کریپتو را مورد توجه قرار داده اند.

برخی از اعضای جامعه بر این باورند که برنده همه این رویدادها وکیل ورشکستگی مسئول پرونده خواهد بود. به گفته اعضای جامعه که ادعا می‌کنند طلبکار وویجر هستند، وجوه مشتریان برای پرداخت میلیون‌ها دلار به وکلا مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت «هیچ‌کس پاسخگو نبود».

به عنوان یکی از بنیانگذاران Gemini کامرون وینکلووس تیز یکی از اعضای انجمن که ورشکستگی را “خبر خوب” و اولین گام برای بازگرداندن پول خود برای کاربران Gemini نامید، با یک تاپیک Winklevoss تماس گرفت و تکرار کرد که کاربران تنها قربانی هستند. به گفته کاربران، جمینی به دلیل نبودن «مجرم» است انجام می دهد قبل از شراکت با Genesys، دقت لازم را در مورد نحوه تجارت جنسیس انجام دهید.

مربوط: کمیسر CFTC خواستار استانداردهای جهانی صنعت در مقررات رمزنگاری است

در همین حال، تحلیلگران رمزارز تصویری از نحوه ارتباط شرکت‌های رمزنگاری در تمام ورشکستگی‌هایی که اخیراً صنعت با آن مواجه شده است ایجاد کرده‌اند. به گفته تحلیلگران، ورشکستگی جنسیس کل چرخه اهرم ارزهای دیجیتال را در معرض دید قرار می دهد.

برخی از اعضای جامعه که ظاهراً از منفی بودن فضا خسته شده بودند، عدم اعتماد خود را به شرکت‌های ارزهای دیجیتال ابراز کردند.کاربر توییتر گفت همه شرکت های مستقر در ایالات متحده آنقدر به هم مرتبط هستند که مردم فکر می کنند دیگر نمی توان به آنها اعتماد کرد. بیلی مارکوس خالق Dogecoin نیز نظر داد در مورد این موضوع که کل مفهوم وام دادن به ارزهای دیجیتال “احمقانه” و همه افراد درگیر “احمقانه” نامیده می شوند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا