اخبار ارز دیجیتال

پرونده ورشکستگی جنسیس برای اولین بار محاکمه شد

طبق اسناد دادگاه، اولین جلسه رسیدگی به پرونده ورشکستگی جنسیس کاپیتال در تاریخ 23 ژانویه تعیین شده است.

طبق پرونده های دادگاه، اولین جلسه رسیدگی به پرونده ورشکستگی جنسیس کاپیتال در 23 ژانویه ساعت 2:00 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود. قاضی شان اچ لین از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در حال رسیدگی به این پرونده است.

به گفته وکلای ورشکستگی در شرکت حقوقی Buchanan Ingersoll & Rooney، طبق فصل 11، که به عنوان فصل تجدید ساختار شناخته می شود، شرکت ها می توانند برنامه های بازسازی را به طلبکاران پیشنهاد دهند در حالی که اجازه ادامه فعالیت دارند. همانطور که مارک فایفر از Cointelegraph گفت:

به عنوان اولین گام در رسیدگی به ورشکستگی، دادگاه تصمیم خواهد گرفت که معافیت درخواست شده توسط Genesis Global Holdco و شرکت های تابعه وام دهنده آن، Genesis Global Capital و Genesis Asia Pacific (در مجموع، Genesis Capital) تحت فصل 11 را بپذیرد یا خیر. مدیریت مشترک پرونده نیز از سوی شرکت درخواست شد.

کمیته ای برای طلبکاران بدون وثیقه نیز توسط امین ایالات متحده به عنوان بخشی از روند رسیدگی منصوب می شود. کمیته این حق را برای خود محفوظ می دارد که قبل از اتخاذ هر گونه تصمیم یا تغییر عمده، از شرکت ها مشورت و مشارکت در طرح های تجدید ساختار بخواهد. پرونده های دادگاه نشان می دهد که معمولاً 20 نفر از بزرگترین طلبکاران بدون وثیقه برای کمیته انتخاب می شوند.

مطالب مرتبط: مشکلات حقوقی جمینی و جنسیس صنعت را بیش از پیش متزلزل خواهد کرد

با بیش از 10 میلیارد دلار بدهی، این دو شرکت، همراه با مشکلات نقدینگی ناشی از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال، بیش از دو ماه پس از افشای قرار گرفتن 175 میلیون دلاری خود با FTX1. من در 19 می برای حمایت از ورشکستگی اقدام کردم. برداشت ها از پلتفرم Genesis Global Capital از 16 نوامبر 2022 به حالت تعلیق درآمده است.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، طرح پیدایش فصل 11 خواستار حل و فصل جهانی همه ادعاها و ایجاد تراست برای توزیع دارایی ها به طلبکاران است. تحت «فرایند دوگانه»، شرکت‌ها «یک معامله فروش، تأمین مالی و/یا سهام» را دنبال می‌کنند، که ظاهراً منجر به «ظهور کسب‌وکار تحت مالکیت جدید» می‌شود.

شرکت مادر جنسیس کاپیتال، گروه ارز دیجیتال (DCG)، اخیراً دخالت در پرونده ورشکستگی را رد کرد و ادعا کرد که کمیته ویژه ای از مدیران مستقل توصیه و تصمیم به تشکیل پرونده برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 گرفته است. فقط مؤسسات وام دهی جنسیس برای حمایت از ورشکستگی اقدام کرده اند. Genesis Global Trading و شرکت Genesis spot و مشتقات تجاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا