اخبار ارز دیجیتال

Genesis و DCG به دنبال مسیری برای بازیابی دارایی در میان چالش‌های نقدینگی هستند

به گفته کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، هولیهان لوکی به نمایندگی از کمیته اعتباردهندگان برای حل مشکلات نقدینگی جنسیس کار می کند.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، می گوید که بانک سرمایه گذاری جهانی Houlihan Lokey برای حل مشکلات نقدینگی جنسیس و شرکت مادرش Digital Currency Group (DCG) با کمیته طلبکاران خود تماس گرفته است. او در توییتر به اشتراک گذاشت که از طرف او طرحی را طراحی کرده است. به گفته Winklevoss، حل مسائل نقدینگی راهی را برای مشتریان Gemini فراهم می کند تا دارایی های بدهی جنسیس و DCG پس از فروپاشی FTX را بازیابی کنند.

بر اساس یک “به روز رسانی کسب درآمد” که توسط بنیانگذاران جمینی به اشتراک گذاشته شده است، طرح ارائه شده توسط هولیهان لوکی به نمایندگی از کمیته طلبکاران “بر اساس اطلاعات دریافت شده از Genesis، DCG و مشاوران مربوطه آنها تا به امروز بوده است. “. وینکلووس افزود: “کمیته طلبکاران منتظر اولین پاسخ در این هفته است.”

در سال ۲۰۲۱، صرافی ارز دیجیتال Gemini Winklevoss، پیشنهاد «Earn» را راه‌اندازی کرد، یک برنامه سودآور برای مشتریان ایالات متحده از طریق مشارکت با Genesys. این فرصت را به سرمایه گذاران می دهد تا با وام دادن به ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) و استیبل کوین های فیات، سود ۸ درصدی کسب کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال برنامه خود را در ۱۶ نوامبر پس از قرار گرفتن در معرض سقوط FTX به حالت تعلیق درآورد. در همان روز، شریک جنسیس، تنها چند روز پس از اینکه فاش کرد حدود ۱۷۵ میلیون دلار وجوه در حساب‌های معاملاتی FTX خود گیر کرده بود، گفت که به‌طور موقت موقتاً بسته شده است. من برداشت را متوقف کرده‌ام.

مرتبط: تتر می گوید که هیچ ارتباطی با Genesis Global یا Gemini Earn ندارد

در ۳ دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس و شرکت مادرش Digital Currency Group 900 میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار هستند. این گزارش بر اساس اطلاعات فایننشال تایمز است و توسط یک فرد آشنا به این موضوع نقل شده است.

جمینی در سال جاری حدود ۲۰ درصد از کارکنان خود را اخراج کرد، مشکلی که به نظر می رسد با از بین رفتن FTX تشدید شده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا