اخبار ارز دیجیتال

توییت‌های اسرارآمیز XRP جمینی، گمانه‌زنی‌های جامعه را برانگیخت

فهرست

  • انجمن XRP حدس و گمان می زند
  • موضع در حال تحول Gemini در مورد XRP

آخرین پست های رسانه های اجتماعی جمینی، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، مخلوط کردن علاقه زیادی به جامعه XRP.

پست‌های جمینی که به پیشرفت‌های مربوط به XRP اشاره می‌کرد، رمزآلود اما ناپسند بود.

پست ها شامل عباراتی مانند “xx در حال آمدن است” و “هیجان زده در مورد xrp” هستند. آنها گمانه زنی های گسترده ای را در میان دنبال کنندگان و تحلیلگران بازار ایجاد کرده اند.

انجمن XRP حدس و گمان می زند

پس از آخرین فعالیت Gemini در رسانه های اجتماعی، جامعه XRP مملو از حدس و گمان است.

با در نظر گرفتن تأثیرگذاران کلیدی جامعه مانند Crypto Eri، تأیید اخیر Gemini به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) در فرانسه، و نقش جدید VanEck به عنوان متولی XRP، محموله‌های Gemini احتمالاً یک گزینه اروپایی جدید برای Spot XRP ETF است. او پیشنهاد کرد که اتحادیه می تواند نشان دهنده یک سرمایه گذاری مشترک باشد. Spot بیت کوین ETF را راه اندازی کرد.

به طور مشابه، بسیاری از اعضای جامعه XRP پست‌های فعلی را با پست‌های آگوست ۲۰۲۳ مقایسه کردند که پس از آن جمینی XRP را در مبادله خود فهرست کرد.

جامعه از پیش بینی اینکه آخرین تایید جمینی در فرانسه می تواند به گسترش بیشتر گزینه های معاملاتی XRP منجر شود، سر و صدا دارد.

موضع در حال تحول Gemini در مورد XRP

آخرین لحن مثبت Gemini نسبت به XRP نشان دهنده تغییر قابل توجهی از موضع قبلی آن است. این صرافی که توسط دوقلوهای Winklevoss تأسیس شد، از لحاظ تاریخی نسبت به XRP انتقاد داشته است.

در سال ۲۰۲۰، دوقلوها به طور علنی با طرفداران XRP دعوا کردند و باعث شد تایلر وینکلوس به برخی از آنها به عنوان ترول های “احمق” برچسب بزند.

این تاریخ سخت، تحولات کنونی را بیش از پیش چشمگیر می کند.

لیست Gemini از XRP در آگوست ۲۰۲۳، که امکان داد و ستد در انواع جفت ارزها از جمله USD، GBP و EUR را فراهم می کند، به دنبال Ripple v. به دنبال یک حکم مساعد در پرونده SEC بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا