🚨 اخبار ارز دیجیتال

Gemini پلتفرم مشتقات را در خارج از ایالات متحده راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اولین قرارداد مشتقات روی پلتفرم یک قرارداد دائمی BTC است که به دلار جمینی (GUSD) و به دنبال آن یک قرارداد دائمی ETH/GUSD است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده در ۲۱ آوریل اعلام کرد که یک پلتفرم مشتقات را در خارج از ایالات متحده راه اندازی خواهد کرد.

این بخش فراساحلی که بنیاد جمینی نام دارد به کاربران مستقر در سنگاپور، هنگ کنگ، هند، آرژانتین، باهاما، برمودا، جزایر ویرجین بریتانیا، بوتان، برزیل، جزایر کیمن، شیلی، مصر، السالوادور، گرنزی، اسرائیل و جرسی خدمات ارائه می دهد. فراهم کند. ، نیوزیلند، نیجریه، پاناما، پرو، فیلیپین، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، سوئیس، تایلند، ترکیه، اروگوئه، ویتنام. ما به مشتریان در ایالات متحده خدمات نمی دهیم.

اولین قرارداد مشتقه این پلتفرم، یک قرارداد دائمی بیت کوین (BTC) است که به دلار جمینی (GUSD) تعیین می شود و به زودی یک قرارداد دائمی ETH/GUSD به دنبال دارد.

مشتریان واجد شرایط می توانند هر دو کالای نقدی و مشتقه را معامله کنند و همچنین USD و USD Coin (USDC) را به GUSD بر اساس ۱:۱ تبدیل کنند. کمیسیون، سود و زیان نیز در GUSD پردازش می شود. اهرم پیش فرض روی ۲۰x و حداکثر اهرم ۱۰۰x تنظیم شده است.

برخلاف قراردادهای آتی سنتی، قراردادهای دائمی منقضی نمی شوند. قراردادهای آتی دائمی توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم نمی شود. صرافی هایی که قراردادهای آتی کریپتو ارائه می کنند، مانند BitMEX، برای مشتریان ایالات متحده در دسترس نیستند.

مطالب مرتبط: قرارداد آتی دائمی کریپتو چیست؟

این اقدام چند روز پس از افشای برنامه Gemini برای راه اندازی یک مرکز مهندسی جدید در هند انجام شد. بنیانگذاران صرافی، تایلر و کامرون وینکلووس، اخیراً “برنامه های بزرگی برای رشد بین المللی در APAC در سال جاری” اعلام کردند. در اوایل این ماه، جمینی پیش ثبت نام را به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ارائه کرد تا به یک فروشنده محدود در کانادا تبدیل شود.

جمینی توسط مقامات آمریکایی تحت نظارت است. طبق گزارش ها، وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک در حال بررسی این مبادله برای ادعاهایی است که بسیاری از کاربران معتقدند دارایی های موجود در حساب های به دست آمده آنها توسط شرکت بیمه سپرده فدرال محافظت می شود.

برنامه Gemini’s Earn در ماه نوامبر پس از اینکه شریک سرمایه گذاری جنسیس به “آشفتگی بی سابقه بازار” اشاره کرد، برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. در ژانویه، شرکت برای فصل ۱۱ ورشکستگی داد. گزارش ها در آن زمان حاکی از آن بود که ممکن است تا ۹۰۰ میلیون دلار وجوه به دست آمده توسط کاربران قفل شده باشد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنین صرافی ها را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق Earn در ژانویه متهم کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شدهنویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا