🚨 اخبار ارز دیجیتال

جمینی می گوید امضاکنندگانی که از GUSD حمایت می کنند، هیچ بودجه ای ندارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت گفت که قبلاً با Signature رابطه داشته است، اما گفت که دیگر بودجه آنجا را ندارد.

صرافی ارزهای دیجیتال جمینی هیچ وجهی در بانک امضاکننده خود نداشت و استیبل کوین جمینی دلار آمریکا (GUSD) خود را نداشت. حمایت کرد طبق توییت رسمی این شرکت در ۱۳ مارس، اگر در یک بانک ورشکسته سپرده دارید،

این صرافی همچنین تصریح کرد که در گذشته با Signature شراکت داشته است و بیان کرد: [Signature] نزدیک به یک دهه است که یک شریک عالی برای Gemini و صنعت ما بوده است. اما جمینی گفت که تمام ذخایر در حال حاضر تنها در اختیار سه بانک ایالات متحده است: State Street Bank، Goldman Sachs و Fidelity.

این شرکت همچنین گفت که به طور فعال ریسک طرف مقابل بانکی را زیر نظر دارد تا اطمینان حاصل کند که وجوه مشتری و پشتیبانی GUSD تحت تأثیر قرار نگرفته است.

در ۱۳ مارس، سکه دلار آمریکا (USDC) Circle در بازار ثانویه به دلیل سقوط بانک سیلیکون ولی از دست داد و این گمانه زنی را ایجاد کرد که GUSD و سایر استیبل کوین ها نیز ممکن است مزرعه برنج خود را از دست بدهند. USDC مجدداً در ۱۳ مارس ثابت کرد.

جمینی تاکید می کند که هر سکه GUSD توسط یک ذخیره دلاری پشتیبانی می شود و بیان می کند:

به عنوان یادآوری، جمینی یک صرافی و نگهبان کامل ذخیره است. این بدان معناست که تمام وجوه مشتری و ذخایر دلار جمینی ۱:۱ در جمینی نگهداری می شود و در هر زمان قابل برداشت است.

ورشکستگی Signature بخشی از یک رشته ورشکستگی بانک بود که در اوایل ماه مارس ایالات متحده را فرا گرفت. بانک سیلورگیت با “انحلال داوطلبانه” در ۸ مارس موافقت کرد و پس از آن بانک سیلیکون ولی در ۱۰ مارس بسته شد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا