اخبار ارز دیجیتال

Gemini توسعه APAC را به عنوان بخشی از “موج بعدی رشد رمزنگاری” برنامه ریزی می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال در پی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از تلاش برای گسترش به کانادا و اروپا خبر داده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده که توسط کامرون وینکلووس و تایلر وینکلووس تأسیس شده است، اعلام کرده است که قصد دارد در منطقه آسیا و اقیانوسیه گسترش یابد.

جمینی در یک پست وبلاگی در 19 ژوئن گفت که قصد دارد تعداد کارکنان دفتر خود در سنگاپور را افزایش دهد و همچنین یک بازوی مهندسی در هند ایجاد کند. صرافی ارزهای دیجیتال به برنامه‌های «مقیاس بزرگ‌تر» برای گسترش در این منطقه در 12 ماه آینده اشاره کرده است.

این صرافی گفت: «بر این باور است که APAC محرک اصلی موج بعدی رشد ارزهای دیجیتال و جمینی خواهد بود».

برنامه های توسعه در حالی صورت می گیرد که جمینی با شکایتی در ماه ژانویه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد “جمینی کسب درآمد” (Gemini Earn) تشکیل شده است. محصول صرافی که با مشارکت جنسیس ارائه می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری شده را به جنسیس وام دهند، که SEC استدلال می‌کند که قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض می‌کند.

مربوط: پس از اینکه DCG نتوانست 630 میلیون دلار بپردازد، جمینی به تعویق افتاد

با سرکوب بسیاری از شرکت های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، به نظر می رسید جمینی در حال بررسی بازارهای مختلف است. این صرافی اولین گام را در آوریل برداشت تا به یک فروشنده محدود ثبت شده در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، یکی از تنظیم کننده های اصلی مالی کانادا تبدیل شود. دوقلوهای Winklevoss در ماه می اعلام کردند که ایرلند را به عنوان پایگاهی برای گسترش خدمات شرکت در سراسر اروپا انتخاب کرده اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا