🚨 اخبار ارز دیجیتال

جمینی ۲۴ میلیون دلار برای گسترش عملیات در هند سرمایه گذاری می کند

مرکز Gemini Gurgaon که در ماه مه راه اندازی شد، از آن زمان تاکنون بیش از ۷۰ کارمند اضافه شده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini 2 میلیارد روپیه (۲۴ میلیون دلار) برای گسترش فعالیت های خود در هند اختصاص داده است.

بر اساس اعلامیه در ۲۶ سپتامبر، این بودجه برای توسعه مرکز توسعه جمینی در گرگان استفاده خواهد شد. این چیزی است که در صرافی نوشته شده بود:

تیم مستقر در گرگان ما همچنین مسئول اصول اساسی پلتفرم در زمینه‌های انطباق، خطوط لوله داده‌ها و انبارداری، امنیت و پرداخت‌ها خواهد بود و مکمل بیش از ۵۰۰ نیروی کار قوی جهانی ما است.»

مرکز توسعه Gemini Gurgaon از زمان راه‌اندازی اولیه خود در ماه مه، به بیش از ۷۰ کارمند گسترش یافته است و به طور فعال برای مهندسان نرم‌افزار، مدیران محصولات فنی، جذب استعداد، مالی، پشتیبانی، انطباق و غیره استخدام می‌کند. جمینی در حمایت از این گسترش به «چارچوب حمایت قوی دولت هند که به استارت‌آپ‌ها امکان رشد می‌دهد» اشاره کرد. این سایت همچنین به عنوان توسعه‌دهنده ویژگی‌های جدید برای مبادله در بازارهای رمز و دارایی غیرقابل تعویض عمل می‌کند.

جمینی در ماه آوریل به منطقه آسیا و اقیانوسیه اشاره کرد و “برنامه های بزرگی را برای رشد بین المللی در APAC در سال جاری” فاش کرد. انتظار می‌رود که فعالیت‌های این شرکت در هند بعد از مقر جمینی در ایالات متحده دومین شرکت بزرگ آن باشد. پرابجیت تیوانا، مدیر عامل آسیا و اقیانوسیه این شرکت، هند را “یک مرکز جهانی برای کارآفرینی و توسعه فناوری” نامید.

هند از زمان تأسیس خود به طور فعال فناوری بلاک چین را پذیرفته است، به طوری که تقریباً ۵۰٪ از دولت های محلی و ایالتی از بلاک چین در سیستم های مدیریت داده خود و صدور گواهی های قابل تأیید استفاده می کنند. در یک نظرسنجی اخیر، بیش از ۵۶ درصد از شرکت های هندی با پایگاه توسعه دهندگان وب ۳ تخمینی ۱۰ میلیون نفری به بلاک چین ابراز علاقه کردند. در سال های ۲۰۲۱-۲۰۲۲، ۴۵۰ استارت آپ هندی Web3 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کردند.

مجله: کارکنان JPEX از رویداد به دلیل رسوایی، وضعیت مخمصه کوه Gox، ارز مجازی Diners Club فرار کردند.

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا