اخبار ارز دیجیتال

جمینی در میان تعلیق وام در ایتالیا و یونان چراغ سبز نظارتی دریافت می کند

صرافی Gemini Winklevoss آخرین تأییدیه نظارتی خود را چند روز قبل از اینکه محصول وام دهنده خود، Gemini Earn با مشکلات بزرگی مواجه شود، دریافت کرد.

صرافی کریپتو برادران وینکلووس جمینی به توسعه اروپایی خود ادامه می دهد و تاییدیه های نظارتی جدیدی را در ایتالیا و یونان اعلام می کند.

این شرکت در ۳۰ نوامبر اعلام کرد جمینی به عنوان اپراتور ارزهای دیجیتال در Organismo Agenti E Mediatori (OAM)، تنظیم کننده خدمات پرداخت ایتالیایی ثبت نام کرده است.

صرافی کریپتو همچنین به‌عنوان ارائه‌دهنده کیف پول نگهبانی و ارائه‌دهنده مبادلات ارزهای دیجیتال در کمیسیون بازار سرمایه یونان (HCMC) در یونان ثبت شده است.

طبق اطلاعات رسمی، ثبت نام OAM در ۳ نوامبر صادر شد و HCMC در ۷ نوامبر به Gemini موافقت کرد.

ثبت جدید، همراه با تایید مرجع پول الکترونیک Gemini از بانک مرکزی ایرلند، به طور رسمی به آن اجازه می دهد تا خدمات ارز دیجیتال را به مشتریان ایتالیا و یونان ارائه دهد. این تأییدیه همچنین برای نشان دادن انطباق جمینی با مقررات قابل اجرا ضد پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم ایتالیا و یونان است.

از نوامبر ۲۰۲۲، Gemini در بیش از ۶۵ کشور، از جمله حوزه های قضایی جدید مانند کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، مجارستان، ایرلند، لتونی، لیختن اشتاین، پرتغال، رومانی، اسلوونی و سوئد فعالیت می کند.

آخرین ثبت نام قبل از یک مشکل بزرگ در پلتفرم وام دهی به نام Gemini Earn رخ داد. Gemini Earn برای کمک به سرمایه گذاران برای قرض دادن ارزهای دیجیتال و کسب سود ۸ درصد طراحی شده است. گزارش شده است که این محصول به دلیل ارتباط با شرکت تجاری مشکل دار کریپتو جنسیس گلوبال کپیتال، برداشت های خود را به حالت تعلیق درآورده است و جمینی را با ۷۰۰ میلیون دلار پول مشتری قفل کرده است. گفته می شود که وجود دارد.

به گزارش جمینی استاتوس، Gemini Earn در ۱۶ نوامبر، چند روز پس از انتشار گزارش های اولیه از مشکلات نقدینگی FTX، با مشکلات سپرده مواجه شد. در زمان نگارش این مقاله، این محصول هنوز در دسترس نیست، اما سایر خدمات جمینی از جمله موتور صرافی، کارت اعتباری جمینی و غیره به خوبی کار می کنند.

Gemini Earn در سال ۲۰۲۱ در ایالات متحده راه اندازی شد و خدمات خود را از طریق مشارکت با Genesis Global Capital ارائه کرد. جنسیس گلوبال کپیتال در ۱۶ نوامبر برداشت ها را به دلیل سرایت مداوم FTX به حالت تعلیق درآورد.

جمینی گفت: “ما به همکاری با شریک وام دهنده Earn، جنسیس گلوبال کپیتال، و شرکت مادر آن، Digital Currency Group، ادامه خواهیم داد تا راه حل هایی برای کاربران Earn برای بازخرید وجوه خود پیدا کنیم.” گفت در توییتی به تاریخ ۲۱ نوامبر.

مربوط: رگولاتورهای ایالات متحده برای بررسی پیدایش، سایر شرکت های رمزنگاری

در ۲۹ نوامبر، جمینی نیز توییت کرد انتشار مرکز اعتماد جمینی به مشتریان اطمینان می دهد که دارایی های حساب آنها از دارایی های جمینی جدا است. این شرکت تاکید کرد: «جمینی یک صرافی و نگهبان کامل رزرو است، به این معنی که تمام وجوه مشتریان نگهداری شده در جمینی ۱:۱ نگهداری می‌شود و در هر زمان قابل برداشت است.»

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، جمینی یکی از صرافی‌هایی بود که تحت تأثیر بازار خرس کریپتو قرار گرفت و در سال جاری کارکنان خود را تا ۲۰ درصد کاهش داد. این صرافی همچنین یکی از پلتفرم هایی است که توسط کمیته مالی سنای ایالات متحده به عنوان بخشی از درخواست اطلاعات در مورد اقدامات محافظت از مشتریان پس از سقوط FTX مورد هدف قرار گرفته است.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا