اخبار ارز دیجیتال

جمینی «برنامه‌های بزرگ» آسیا را با مدیران عامل هند و منطقه‌ای نشان می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی گزارش می دهد که اندازه هاب مهندسی جدید هند پس از مرکز ایالات متحده در رتبه دوم قرار دارد.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده اعلام کرده است که قصد دارد یک مرکز مهندسی جدید در هند ایجاد کند و از استعدادهای برتر فناوری این کشور بهره ببرد.

در بیانیه ای در 20 آوریل، پراوجیت تیوانا، مدیر ارشد فناوری جهانی Gemini، اعلام کرد که جمینی “در میان افتتاح” یک مرکز مهندسی در Gurgaon، هند است.گفته می‌شود که پس از مرکز ایالات متحده، دومین مرکز مهندسی بزرگ بورس خواهد بود

عملیات توسط تیوانا، که به عنوان مدیر عامل Gemini Asia Pacific منصوب شده است، علاوه بر نقش خود به عنوان CTO جهانی، رهبری خواهد شد.

در بیانیه جداگانه ای در همان روز، تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران جمینی، گفتند که صرافی “برنامه های بزرگی برای رشد بین المللی در APAC در سال جاری انجام داده است، که از مرکز آن در هند شروع شده است. من اینجا هستم.”

پرابجیت تیوانا در جمینی.منبع: جمینی

به نظر می‌رسد که بخش هند جمینی بر یک مأموریت گسترده‌تر تمرکز دارد که می‌گوید تجارب کاربران وب و تلفن همراه را توسعه می‌دهد و به انطباق با پلت فرم، خطوط لوله داده، انبارداری، امنیت و پرداخت‌ها کمک می‌کند.

او گفت که این هاب همچنین مجموعه جدیدی از ویژگی‌ها را برای توکن‌های غیرقابل تعویض Gemini (NFT) و بازارهای ارزهای دیجیتال توسعه خواهد داد.

“محصولات و ویژگی های ساخته شده در پایگاه هند ما توسط مشتریان خرده فروشی و سازمانی در بیش از 70 کشور استفاده می شود.”

جمینی گفت که در حال «به‌کارگیری فعال» استعدادها در کشور است و صفحه شغلی‌اش 18 نقش را فهرست می‌کند که 14 مورد از آن‌ها سمت‌های مهندسی هستند و یکی به دنبال معاون منطقه‌ای است.

تیوانا استعداد هند را تصدیق می کند و آن را به عنوان “منبع استعدادهای فناوری که سطح را بالا می برد” توصیف می کند.

علاوه بر این، گزارش شده است که صرافی تیم های تجاری خود را در هند و سنگاپور با تمرکز بر گسترش مشتریان نهادی و فردی مستقر در آسیا-اقیانوسیه خود گسترش می دهد.

مربوط: جمینی و جنسیس مسائل حقوقی صنعت راک بیشتر

این توسعه پس از اعلام اخیر Gemini در 12 آوریل مبنی بر ارائه تعهد پیش ثبت نام به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، تنظیم کننده مسئول بازارهای سرمایه پرجمعیت ترین استان کانادا، صورت می گیرد.

این تعهد یک الزام اجباری برای هر صرافی ارز دیجیتال است که در کانادا فعال است و هدف آن تبدیل شدن به یک فروشنده محدود داخلی است.

صرافی همتایان Coinbase همچنین علاقه خود را به گسترش تجارت خود در خارج از ایالات متحده ابراز کرده است، اخیراً مجوز فعالیت در برمودا را دریافت کرده است زیرا بسیاری از صنعت از رفتار نظارتی شرکت‌های ارزهای دیجیتال ناامید شده است.

مجله: SBF سرقت دارایی های FTX را انکار می کند، SEC به جمینی و جنسیس متهم می شود، دیگران: Hodler’s Digest، 8-14 ژانویه

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا