🚨 اخبار ارز دیجیتال

جمینی برای کسب و کار پیش ثبت نام در کانادا درخواست می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در صورتی که بخواهند در پی تغییر قانون فوریه در کانادا فعالیت کنند، ملزم به امضای چنین تعهدی هستند.

در ۱۲ آوریل، صرافی ارزهای دیجیتال Gemini اعلام کرد که یک تعهد پیش ثبت نام را به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC)، که بر بازارهای سرمایه پرجمعیت ترین استان کانادا نظارت دارد، ارائه کرده است. این تعهد پیش نیازی برای تبدیل شدن به یک فروشنده محدود در کانادا است و برای همه صرافی‌های ارز دیجیتال که مایل به انجام تجارت در این کشور هستند لازم است. سینتیا دل پوزو گارسیا، مدیر استراتژی و توسعه شرکت در جمینی، می نویسد:

کانادا به عنوان یکی از مهم‌ترین و توسعه‌یافته‌ترین بازارها در قاره آمریکا، نقش مهمی در گسترش بین‌المللی جمینی ایفا کرده است.

به گفته دل پوزو گارسیا، جمینی دارای مجوزهای بسیاری در سراسر جهان است، از جمله مجوز انتقال ارز دولتی، مجوز پول الکترونیکی از سازمان رفتار مالی بریتانیا و مجوز پول الکترونیکی از بانک مرکزی ایرلند. این مدیر گفت: «در ارتباط با مجوز ما، جمینی باید حسابرسی سالانه صورت‌های مالی خود را انجام دهد و مشمول بررسی‌های بانکی است که توسط دپارتمان خدمات مالی نیویورک انجام می‌شود.»

در ۲۲ فوریه، اداره اوراق بهادار کانادا (CSA) اطلاعیه‌ای صادر کرد که در آن از تمام پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال می‌خواهد یک تعهد پیش‌ثبت‌نامی الزام‌آور قانونی برای ادامه فعالیت در این کشور امضا کنند. در میان سایر محدودیت‌ها، صرافی‌ها از اجازه دادن به مشتریان کانادایی برای خرید یا واریز استیبل کوین بدون تأیید قبلی از CSA منع شده‌اند.

با توجه به ورشکستگی های اخیر (پرونده ورشکستگی اخیر CTP) که شامل بسیاری از CTP ها مانند Voyager Digital، Celsius Network، FTX Group of Companies، BlockFi و Genesis Global می شود، ما بندهای جدید مهمی را برای حمایت از سرمایه گذاران به شکل استاندارد معرفی کرده ایم. .

صرافی ارزهای دیجیتال OKX اعلام کرده است که از ژوئن ۲۰۲۳ فعالیت خود را در کانادا از زمان اجرایی شدن مقررات جدید متوقف خواهد کرد. در همین حال، شرکت فین‌تک Paxos با استناد به عدم قطعیت نظارتی اعلام کرد که از کانادا خارج خواهد شد. بایننس و کراکن از آن زمان تعهدات پیش ثبت نام مورد نیاز برای ادامه فعالیت در کشور را ارائه کرده اند.

مرتبط: OKX فعالیت خود را در کانادا تا ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳ متوقف می کند

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا