🚨 اخبار ارز دیجیتال

Gemini در حال به دست آوردن مشتریان برای ثروتمند شدن در رونق بیت کوین است، در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مشتریان برنامه Gemini Earn اکنون پس از اعلامیه ای مبنی بر بازپرداخت ۱۰۰ درصد دارایی های دیجیتالی خود به صورت “در نوع”، در موقعیت سودمند پیش بینی نشده ای قرار می گیرند.

رابطه جنسیس با جمینی

حماسه ورشکستگی جنسیس از ابتدای پیدایش خود باعث رنج بسیاری از طلبکاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شده است. برای شرکت‌کنندگان در برنامه Gemini's Earn، که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال خود را برای بهره قرض دهند، تعلیق برداشت‌ها در نوامبر ۲۰۲۲ به دلیل ورشکستگی جنسیس ضربه بزرگی بود.

بسیاری از کاربران خود را در هاله ای از ابهام می بینند و مطمئن نیستند که آیا هرگز دوباره دارایی های خود را خواهند دید یا خیر.

با این حال، جدیدترین اطلاعیه Gemini، پرتو امیدی را برای افراد آسیب دیده به ارمغان آورده است. این شرکت اعلام کرد که اگر تسویه حساب به طور اصولی توسط دادگاه ورشکستگی تأیید شود، کاربران Earn 100٪ از دارایی های دیجیتال خود را پس خواهند گرفت.

این بدان معناست که اگر کاربری یک بیت کوین وام داده باشد، یک بیت کوین را به همراه افزایش ارزش از زمان ورود به برنامه Earn دریافت خواهد کرد.

اثرات رونق بیت کوین

زمان این اعلام نمی تواند ایده آل تر از این باشد، به خصوص با توجه به افزایش فعلی ارزش بیت کوین. جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، با اشاره بهتفاوت ارزش بین اکنون و زمانی که برداشت ها در سال ۲۰۲۲ متوقف شد، خیره کننده است.

به عنوان مثال، قیمت بیت کوین از ۲۰۰۰۰ دلار به ۶۱۰۰۰ دلار و اتریوم از ۱۵۰۰ دلار به ۳۵۰۰ دلار افزایش یافت. این بدان معناست که کاربران بیشتر از آنچه در ابتدا وام داده بودند دریافت خواهند کرد و به طور بالقوه سود قابل توجهی در این فرآیند کسب خواهند کرد.

وعده بازیابی در ازای سکه، پرتو امیدی برای کاربران Earn است که صبورانه منتظر راه حل هستند. اگرچه جمینی از توافق با دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) به وجود آمد، اما تعهد آن به اطمینان از اینکه کاربران بازیابی کامل دارایی های خود را دریافت می کنند قابل ستایش است و گویای صداقت شرکت در مواجهه با موقعیت های چالش برانگیز است.

در حالی که این اعلامیه بدون شک دلیلی برای جشن گرفتن است، اما برای تعدیل انتظارات با دوزی از واقعیت بسیار مهم است. جمینی هشدار داد که این معامله، در اصل، منوط به اسناد نهایی و تأیید دادگاه ورشکستگی است.

علاوه بر این، ممکن است تکمیل این فرآیند تا دو ماه طول بکشد، زیرا انتظار می‌رود کاربران تقریباً ۹۷ درصد از دارایی‌های خود را در این بازه زمانی دریافت کنند. باقی مانده موجودی ظرف ۱۲ ماه آینده تکمیل خواهد شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا