اخبار ارز دیجیتال

گفته می شود جمینی دچار نقض اطلاعات شده است. ۵.۷ میلیون ایمیل لو رفت

برخی از ایمیل‌ها، شماره حساب‌ها و شماره تلفن‌های کاربران لو رفته است.

به نظر می رسد صرافی ارزهای دیجیتال Gemini قبل از ۱۳ دسامبر دچار نقض اطلاعات شده است. بر اساس اسناد به دست آمده توسط کوین تلگراف، هکرها توانستند به ۵۷۰۱۶۴۹ خط اطلاعات در برخی از شماره حساب، آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتریان دسترسی پیدا کنند. در مورد دوم، به نظر می‌رسد که ارقام خاصی مبهم شده‌اند و از دسترسی هکرها به شماره تلفن کامل جلوگیری می‌شود.

پایگاه داده فاش شده حاوی اطلاعات شخصی حساس مانند نام، آدرس یا سایر اطلاعاتی که مشتری را می شناسد، نبود. علاوه بر این، چندین ایمیل در سند تکرار شد. بنابراین، تعداد مشتریان تحت تأثیر ممکن است کمتر از کل ردیف اطلاعات باشد. Gemini در حال حاضر ۱۳ میلیون کاربر فعال دارد.

نقض امنیت در صنعت وب ۳.۰ می تواند عواقبی داشته باشد، حتی اگر ماهیت آنها خوش خیم باشد. یکی از این رویدادها در آوریل سال جاری رخ داد و مربوط به سازنده کیف پول سخت‌افزار ارزهای دیجیتال Trezor بود. هکرها برای دسترسی به آدرس ایمیل کاربران Trezor به یک ارائه دهنده خبرنامه شخص ثالث نفوذ کردند و از کاربران هدفمند در یک کلاهبرداری فیشینگ برای وارد کردن ضرر استفاده کردند.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با جمینی تماس گرفت اما تا زمان مطبوعات پاسخی دریافت نکرد. این یک داستان در حال توسعه است و بر این اساس به روز خواهد شد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا