اخبار ارز دیجیتال

Gate.io 100 میلیون دلار برای احیای رمزارز و بازسازی اعتماد سرمایه گذاران متعهد می شود

نگرانی در مورد نقدینگی بازار یک تهدید فوری برای تجارت درگیر ارزهای دیجیتال است زیرا سرمایه گذاران وجوه را از مبادلات به سمت خود مدیریتی تغییر می دهند.

در اقدامی برای کاهش تاثیر منفی بازار نزولی و سقوط اکوسیستم، صرافی ارزهای دیجیتال Gate.io صندوق کمک نقدینگی صنعت را با تعهد اولیه ۱۰۰ میلیون دلار راه اندازی کرده است.

نگرانی در مورد نقدینگی بازار یک تهدید فوری برای تجارت درگیر ارزهای دیجیتال است زیرا سرمایه گذاران وجوه را از مبادلات به سمت خود مدیریتی تغییر می دهند. تعهد ۱۰۰ میلیون دلاری Gate.io برای کمک به شرکت هایی است که به دنبال استراتژی مجدد و سازگاری با شرایط متغیر بازار هستند.

هدف از پشتیبانی نقدینگی این است که به کسب‌وکارهای رمزنگاری اجازه می‌دهد تا روی تجارت خود تمرکز کنند و در عین حال از عدم اطمینان بازار محافظت شوند. در این اطلاعیه آمده بود:

۱۰۰ میلیون دلار به پروژه‌های باکیفیت، بازارسازان، معامله‌گران با فرکانس بالا و سایر سرمایه‌گذاران نهادی و افراد HNW اختصاص خواهد یافت.

پروژه‌های ارزهای دیجیتال واجد شرایط تا ۱۰ میلیون دلار بودجه دریافت خواهند کرد، عمدتاً برای بازارسازی، یعنی تامین نقدینگی برای معامله‌گران. این شرکت مهلت درخواستی تعیین نکرده است و امیدوار است که صندوق را بر اساس روندهای آینده بازار گسترش دهد. در این رابطه، لین هان، بنیانگذار و مدیر عامل Gate.io گفت:

“موانع غیرمنتظره در بازار نزولی نباید به کاربران آسیب برساند یا نوآوری را خفه کند. اکنون زمان آن است که برای بازسازی، محافظت از کاربران و تقویت بازارها با یکدیگر همکاری کنیم.”

علاوه بر این، صندوق Gate SAFU، که توسط Gate.io در سال ۲۰۱۹ ایجاد شد، همچنان به ارائه یک پوشش امنیتی و صندوق بیمه برای دارایی های کاربران ادامه می دهد.

مربوط: بلاک استریم با ۷۰ درصد ارزش شرکت کمتر پول برای استخراج جمع آوری می کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس نیز مسئولیت دارد که به اکوسیستم کمک کند تا شرایط نامشخص بازار را تحمل کند.

اخیراً، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، برنامه‌هایی را برای اختصاص یک میلیارد دلار به صندوق بازیابی صنعت فاش کرد. صندوق بازیابی پیشنهادی بایننس با هدف ارائه حمایت مالی از پروژه‌های امیدوارکننده‌ای که دچار مشکل مالی هستند، است.

بایننس هنوز راه اندازی صندوق را به طور رسمی اعلام نکرده است، اما CZ بر برنامه های خود برای اتخاذ یک ساختار نسبتاً “سست” با اجازه دادن به همتایان از صنایع مختلف برای مشارکت در صندوق تاکید کرد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا