اخبار ارز دیجیتال

Gate.io مشکلات نقدینگی را پس از ناپدید شدن مدیرعامل Multichain رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخی از کاربران توییتر تراکنش‌هایی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد MULTI و FTM در حال هجوم به Gate.io هستند و آنها را از ارتباط بین این دو سازمان آگاه می‌کنند.

صرافی متمرکز ارزهای دیجیتال Gate.io در تاریخ ۳۱ مه شایعات نقدینگی را رد کرد و اظهار داشت که “هیچ مشکلی در مورد عملیات یا برداشت ما طبق شایعات وجود ندارد.” این بیانیه پس از آن منتشر شد که تعدادی از کانال های توییتر ادعا کردند که صرافی به دلیل ادعاهای بین صرافی و پروتکل Multichain روتر زنجیره ای (MULTI) ورشکست شده است.

تیم Gate.io گفت که “مدیریت این شرکت درست است” و تمرکز آن بر راه اندازی یک پلت فرم تجاری شریک به نام Gate.HK در هنگ کنگ است.

شایعات ورشکستگی Gate.io پس از یک رشته رویداد مرتبط با چند زنجیره منتشر شد. در ۲۴ می، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence گفت: ارسال شده این داده‌ها هجوم بزرگ MULTI به Gate.io را نشان می‌دهد که به گفته Arkham به شایعاتی مربوط می‌شود که تیم پروتکل «ظاهرًاً در شانگهای دستگیر شده‌اند».

در ۲۵ می، بایننس سپرده‌های چندین توکن پل را که به پروتکل‌های چند زنجیره‌ای متکی هستند، از جمله نسخه‌های پل Polkastarter (POLS)، Alpaca Finance (ALPACA) و Fantom (FTM) به حالت تعلیق درآورد. بایننس گفت که با تاخیر در معاملات و تعلیق سپرده موقت در این توکن ها روبرو شده است و در عین حال به دنبال شفاف سازی از Multichain است.

در ۳۱ می، Multichain بیانیه ای مبنی بر غایب مدیر عامل صادر کرد و افزود که فقط مدیر عامل به سرورهای مربوطه دسترسی دارد و باعث از کار افتادن برخی از روترهای پروتکل شد. در همان روز، برخی از کاربران توییتر شروع به ارسال تصاویری در Gate.io از تراکنش‌هایی کردند که ظاهراً سپرده‌های بزرگ FTM از اعضای تیم چند زنجیره‌ای بود.

داده های بلاک چین تأیید می کند که بیش از ۱۰ میلیون دلار FTM از کاربران ناشناس در ۲۵ تا ۲۶ می به Gate.io ارسال شده است. کوین تلگراف قادر به تعیین هویت دارنده حسابی که تراکنش را انجام می دهد، نبود.

مربوط: گروه گیت پلتفرم جدید تجارت دارایی های رمزنگاری را در هنگ کنگ راه اندازی کرد

پس از مشاهده سپرده های متعدد MULTI و Fantom در Gate.io، برخی از کاربران توییتر مشکوک شدند که صرافی در معرض نفوذ چند زنجیره ای قرار گرفته است.

تیم Gate.io این شایعات را تکذیب کرد و اعلام کرد که صرافی تمام برداشت‌ها را پردازش کرده و به طور عادی کار می‌کند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا